Перейти до змісту

"Екстремальний вибух" у Рівному


mironne

Рекомендовані повідомлення

01.05.08р. в м. Рівне відбудеться фестиваль "Екстремальний вибух", в якому будуть приймати участь найкращі рівненські гурти, а також гості із Камянця-Подільського

Хедлайнерами на фесті будуть SICKBAG (Франц.) і MENTAL DEMISE (Укр.), що з Рівного почнуть свій тур містами України

Учасники:

Камінний хрест (Рівне) thrash/death

Cadaver Agony (Камянець-Подільський) - death/black

Resnullius (Рівне) - deathcore

Mass Massacre (Рівне) - brutal death/grind

афішу додам згодом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях разом з афішею додам всю необхідну інфу, і контакти для зв"язку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

афіша

76109075.jpg

Мої координати

ICQ#: 437-996-520

(096)1234527

якщо буде їхать разом чоловік 10, можливо зустрінуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрінуть - дєло такоє... До кінотеатра "Вересневий" з центра іде пряма маршрутка (кінцева зупинка - район Новий Двір), а от де людям переночувати після концерта - то вже питання (Новий Двір в Рівному - це віддалений район типу Лісництва або Вересневого в Луцьку).

Питання до топік-стартера: а ти сам з Рівного? Як правильно називається група: "Якудза" чи все ж таки "Якудза Драг Стар"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Якудза Драг Стар" на афішах вони часто пишуть скорочено (так як на нашій афіші "ДС")

Якщо ти знаєш де "Вересневий", то ти повинен знати, що всі концерти там закінчуються "пізньої ночі" від 19-30 до 20-30, а починаються 15-16, я думаю що хто захоче приїхати зможе повернутись в той же день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти знаєш де "Вересневий", то ти повинен знати, що всі концерти там закінчуються "пізньої ночі" від 19-30 до 20-30, а починаються 15-16, я думаю що хто захоче приїхати зможе повернутись в той же день

О, це радує. Прикольно було б скоопєріруватись і замовити бусік, щоб по дорозі додому абсудіть за бутилочкой це все діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тур Україною включає в себе Луцьк?

Траса вже відома - Луцьк не входить.

Можливо Дімайзи зайдуть пізніше, хоча, на скільки мені відомо, це ще не остаточно. А от Сікбеги точно в Луцьку не будуть.

Плануємо десь в середині квітня спеціально заїхать в Луцьк (напевно в Майдан) і привезти для всіх бажаючих квитки.

Про це буде окреме повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если билет купить непосредственно при входе ?? или есть шанс того что может не остатся билетов ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вже почався продаж квитків у Рівному. Скоро і в Луцьк заїдемо з квитками і афішами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Є ще така інфа:

В останню неділю травня MENTAL DEMISE на пару з американськими колегами по дез-грайнд цеху (соррі, назву призабув - здається, MUCOPUS - правильно, Sunseth?) завітають в луцький "Майдан".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще така інфа:

В останню неділю травня MENTAL DEMISE на пару з американськими колегами по дез-грайнд цеху (соррі, назву призабув - здається, MUCOPUS - правильно, Sunseth?) завітають в луцький "Майдан".

Ога ;) Хоча ні тут, ні тут підтвердженя поки нема.

P.S. Тільки правильно SunSeth, а не Sunseth ;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...