Перейти до змісту

Recommended Posts

6 годин тому, Voronin10 сказано:

@Ukrainec то всетаки ти заставив ту камеру працювати так як потрібно ;) :_25:

І так, і ні. Справа в тому, що завдання контролювати 2 поверхні: торець і доріжку кочення (зовнішня циліндрична поверхня). Так ось контролювати торець це одне статичне фото, з циклом 0.8с, це мені вдалось налаштувати, а доріжку кочення ні, бо її треба аналізувати в динаміці камерою з високим фремрейтом під час прокочування ролика через кадр:

Спойлер

780483358_.jpg.79bffbb7dc363b492ad6c03239bb4068.jpg

Поки що я в пошуку цього рішення ((( 

Поширити це повідомлення

On 18.11.2018 at 21:08, Ukrainec сказано:

І так, і ні. Справа в тому, що завдання контролювати 2 поверхні: торець і доріжку кочення (зовнішня циліндрична поверхня). Так ось контролювати торець це одне статичне фото, з циклом 0.8с, це мені вдалось налаштувати, а доріжку кочення ні, бо її треба аналізувати в динаміці камерою з високим фремрейтом під час прокочування ролика через кадр:

я трошки невтемі тому туго доходить,

чи правильно я зрозумів що ти хочеш зробити "багато фото"(швидкий фрейм рейт) розкласти їх в доріжку щоб таким макаром робити аналіз якості шліфовки поверхні ролика?

якщо так то так це справді складно проте скоріш за все модна зробити

зазвичай коли я пояснюю суть проблеми іншій людині логічно дохогоджу до її вирішення,(правильно поставленне запитання = 50% відповіді)

Цитувати

бо її треба аналізувати в динаміці камерою з високим фремрейтом під час прокочування ролика через кадр:

слухай, посуті тобі треба робити теж розпізнавання тільки додати щоб камера розпізнавала твою форму в даному випадку це буде прямокутник в кадрі зліва на право (зверху в низ) незалежно де лежить обєкт, якщо вона буде так розпізнавати тоді посуті зліпив пару  фото в доріжку і перевірив, хоча мені тут так просто писати :) на практиці граблі з усіх сторін

думаю в тебе все вийде

Редаговано Voronin10

Поширити це повідомлення

55 хвилин тому, Voronin10 сказано:

чи правильно я зрозумів що ти хочеш зробити "багато фото"(швидкий фрейм рейт) розкласти їх в доріжку щоб таким макаром робити аналіз якості шліфовки поверхні ролика?

трішки не так, не скласти в доріжку, а аналізувати кожен кадр по окремості. Хоча як і описано тобою я знаю теж використовується. Є камери які під"єднуються через PCI-Ex4/8/16 інтерфейс і роблять фото з фремрейтом до 1000к/с. відразу його проаналізувавши. Мені достатньо і 60 к/с через якийсь firewire інтерфейс. 

55 хвилин тому, Voronin10 сказано:

слухай, посуті тобі треба робити теж розпізнавання тільки додати щоб камера розпізнавала твою форму в даному випадку це буде прямокутник в кадрі зліва на право (зверху в низ) незалежно де лежить обєкт, якщо вона буде так розпізнавати тоді посуті зліпив пару  фото в доріжку і перевірив, хоча мені тут так просто писати :) на практиці граблі з усіх сторін

думаю в тебе все вийде

Це все деталі, в сучасному по до більшості камер як виявити не проблема, я ж пишу: проблема швидкісттю

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

3 годин тому, Ukrainec сказано:

:0040:

я по шліфавці поки повний профан, хоча 3г71м чекає мене (веселі канікули будуть ;) )

торцову сітку бачу а чорне це так званий "прижог", правильно зрозумів?

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Voronin10 сказано:

а чорне це так званий "прижог", правильно зрозумів?

ні, дефект штампування

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

Ще одне рішення:

Спойлер

IMG_20181109_131702.thumb.jpg.52a55b0ffe96be8f92f8c0c88a12d332.jpg

камера для контролю положення і типу заготовки встановлена перед верстатом. Зупиняє конвеєр і подачу заготовок.

За місяць тестів жодного інциденту.

Так, не дешево, але що зробиш? Якщо рівняти втрати до 2018 то дана система окупить себе за рік мінімум 3-4рази.

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз