Перейти до змісту

Скарга на кафе "Театральне"


Гість Selbeor

Рекомендовані повідомлення

В кафе "Театральне", що на театральному майдані в центрі Луцька людей годують картопляними пиріжками з личинками комах. Я думаю, що якщо на кухні антисанітарія, то такі сюрпризи трапляються не тільки в пиріжках і не завжди виявляються покупцями. На моя скаргу директору закладу почув фразу: "А що ви хочете, щоб я зробив?"...На цьому дії директора закінчились, правда 4 грн. мені повернули, але ні вибачень ні запевнень, що це в нас вперше і більше не повториться не було. Продавці вели себе так ніби це все нормально. Більше ноги моєї в цьому закладі не буде!!!

 

WP_001230.jpg

WP_001231.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Соромітник сказал:

Ти що, Діскавері не дивишся ? воно ж корисне і поживне

 

Якби знав, що ти харчуєшся такою корисною їжею, то попросив би запакувати з собою))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачень від закладу "такого" типу ти б не дочекався, є унікуми які взагалі могли тебе звинуватити типу "А чому ти сюди прийшов? Щось не подобається харчуйся в іншому закладі". На твому місці я б розбив тарілку та перекинув стіл на очах в деректора  - запам"ятали б точно :cat: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Jurassic said:

Вибачень від закладу "такого" типу ти б не дочекався, є унікуми які взагалі могли тебе звинуватити типу "А чому ти сюди прийшов? Щось не подобається харчуйся в іншому закладі". На твому місці я б розбив тарілку та перекинув стіл на очах в деректора  - запам"ятали б точно :cat: 

Точно, то не запам"ятали б, а викликали б поліцію і склали протиокол про хуліганку... МО іноді варто головою думати, перш ніж подібні поради давати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...