Перейти до змісту

шепель


dimon18

Рекомендовані повідомлення

Цікавить водойма в с. Шепель (Заболотці) цибульського, хочу поїздити туди на рибалку, але не знаю чи варто. Поділіться думками що знаєте за власника, і за цю водойму? Може хто був, ловив! Дякую за інформацію!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimon18, був 2 рази цього року на зимовій рибалці на цій водоймі. Попадались гарні екземпляри окуня і плотви, проскакувала і червонопірка не великого розміру. Зимою, як і на більшості водойм нашого краю рибалити дозволяють безкоштовно. По відкритій воді платно, ціну не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2016 at 09:24, dimon18 сказал:

А літом, чи весною що там з рибалкою?

 

Плотва, краснопірка, карась, переважно на опариша, часом брали на кукурудзу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смысл есть,когда то было 30 грн. за пол дня,теперь 50 грн. Приехал,прикормил и вперед.Плотва,карась белый,карась желтый,карп,толстолоб,белый амур,краснопера,линь.Плотва даже на кукурузу брала.Нормально половить там можна.Рядом старица бесплатная есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви напевне щось путаєте, це не цей, я вже за нього багато в кого питаю, спущеним він не був точно. 

Власник взагалі каже що він не спускався 15 років! Це Ви напевне говорите за 7 ставок, який на карті не позначено, підписаний "Загальнозоологічний заказник Шепель", доречі на карті трохи видно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ви праві, я там був перший раз в тому році. Пам'ятаю, що була дамьа і щліва сиав, з луже низьким ріанем води.

Оооо....треба відвідати.

А на той став такаж складна грунтовочка чи тверде покриття?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот пятый ставок,я за него писал выше. Там был,пирсики сделаны для ловли и беседки по берегу стоят. На ночь можна оставаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...