Перейти до змісту

Куплю чехол книжку для Doogee X5


SergLutsk

Рекомендовані повідомлення

Власне маю бажання придбати чохол-книжку для Doogee X5, бажано такий як на фото, з силіконовим бампером всередині. Але розгляну і інші варіанти. В Луцьку щось не можу його знайти, а замовляти звідкись і платити третину вартості за пересилку якось в лом :)

 

doogee-x5-.thumb.jpg.6333d93d894b822b757

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з алі сам ще не пробував працювати, так що заради такої "серйозної" покупки навряд чи стану заморочуватись :)   Але якщо можливо хтось найближчим часом собі щось замовляє, то я готовий приєднатись до замовлення і дати гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

Я з алі сам ще не пробував працювати, так що заради такої "серйозної" покупки навряд чи стану заморочуватись :)   Але якщо можливо хтось найближчим часом собі щось замовляє, то я готовий приєднатись до замовлення і дати гроші.

Я можу тобі замовити . Якщо боїшся то є багато відео уроків як замовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, не те щоб боявся, ще не хватало за 5 баксів в цьому житті переживати. Просто сподівався що спочатку може таки тут в когось в наявності вже є. Бо на олх їх продають купу, але все з інших міст, в Луцьку зараза жодного лоту ! От я створив тему, авось хтось має, закинув, лежить без діла, в лом створювати оголошення на продажу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купіть на алі і не партесь. Якщо прийде лажовий чохол то гроші повернете назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з тиждень-два тут почекаю потенційного продавця, якщо не з"явиться то певно буду десь замовляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ги-ги, де ж він раніше був, жодного продавця в Луцьку не було за пару тижнів. А тепер вже пізно, вже куплено, тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...