Перейти до змісту

Тріснув акваріум, що робити?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Десь років 3-4 тому виготовлявся на замовлення ,приблизно на 200 л,паралелепіпед, на столику під ним трішки вздувся дсп ,Зараз тріснуло скло знизу.Вночі був мініпотоп.

Чи можна якось його реставрувати, продати і тд.

Скільки приблизно , що обійдеться?

Рибки, дві гурамі, сомик, золота та два барбуси сидять поки у відрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так яка задача, відновити чи продати як є? (бо вже він задовбав, нема колли займатись ;) )

1. походи по аквамагазинам і спитай хто, шо і почем

2. я, як настоящій акваріуміст-любітель спробував би відновити сам (заміна скла), зараз все для цього є

клей-герметик думаю проблем не буде, можна щось знайти

http://www.akvariumi.com.ua/product_info.php/products_id/3482

http://aquatek.com.ua/index.php?productID=2648

друге - підібрати скло, тут можуть впарити не те, що треба, зайти до стекольщіків і спитати що, де, почем (за скло 500х200х4мм в холодильник я дав 20 грн)

ну і вклєїти можна так, як тут описано:

Есть два основных способа склеивания:

1. Стенки клеятся на дно;

2. Стенки обклеиваются вокруг дна аквариума.

якщо його зробили 2-м способом, то відновити можна 1-м, скло приклєїти до торців стінок

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені говорили що є якийсь спеціальний клей для акваріумів, але я його так і не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернись до keepo. Або зайди до нього в магазин ТИЦЬ. Він тобі або відремонтує, або купиш в нього нарошний селикон акваріумний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу відремонтувати.

Є силікон прозорий і чорний, для ремонту самотужки.

200 літрів вигідно ремонтувати (новий буде в районі 1500грн). Вартість ремонту 250-300грн з моїм матеріалом.

 

3 годин тому, AppMark сказано:

Мені говорили що є якийсь спеціальний клей для акваріумів, але я його так і не знайшов

Та ось тутечки вони :)

 

4 годин тому, volker78 сказано:

Есть два основных способа склеивания:

1. Стенки клеятся на дно;

це в 200-х літрах?  Ризикова ви людина. Такі акваріуми тільки по другій схемі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майстри своєї справи допоможуть відремонтувати. АЛЕ!!!!! не наступай вдруге на граблі. з описаного зрозумів що акваріум стоїть на столі, питання, чому під ним(акв.) нема листка пінопласта?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 cм товщини листочка вистачить. торець підфарбувати і буде красота ,а головне безпека для дна акви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Акваріум відновлено. Тепер питання .

Якщо я поклава під дно пінопласт товщиною 2см, звичайний, але з торців він на півсантиметра коротоший за дно акви.

Коли наповниться водою-чи під вагою пінопласт розійдеться на цих пів сантиметра, і чи це має значення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розійдеця, частина так і буде висіти в повітрі, що дуже не рекомендуєця.

Я б радив або розрізати пінопласт напополам і нехай ті пів сантиметра посередині будуть, або знайти ще шматочок.

Найбільші навантаження на акваріум йдуть по колу (стик стінка/дно). цю полосу і бажано підкладкою амортизувати. Теоретично опори тільки під нею і вистачає, загальної площини-стільниці непотрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...