Перейти до змісту

Маленький ребёнок на велосипеде.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Звісно ж дякую за пораду, але я, як правило, уважно читаю пости, перед тим, як на них відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сім'ї є два варіанта одного і того ж крісла: і на багажник і на "вертикальну" трубу рами.

На багажник:

- треба совати на велосипеді багажник (знімати його щоразу не хочеться).

- треба цей багажник додатково купувати (має витримувати навантаження 25 кг).

- дитині жорсткувато (хоча є такі крісла з амортизацією)

- рама повинна бути така, щоб дозволяла встановити нормальний багажник.

- бувають ситуації, коли нога в задньому положенні буде чіплятися за крісло, тому при покупці треба спочатку все добре приміряти.

+ кращий центр маси і менше розхитування.

+ надійніше

На "вертикальну" трубу:

+ краща амортизація

- підходить не на кожну раму (в моєму випадку на дві з трьох не підійшла), хоча і вважається більш універсальним :)

- вище центр маси і можливість поперечного розхитування - менша стабільність

- хоча дозволена вага дитини до 22 кг, насправді працює до 15-16. Далі буде діставати до колеса, особливо враховуючи наші дороги

- треба совати на велосипеді модуль кріплення

Після особистого досвіду з обома кріслами мій вибір - крісло на багажник.

Зараз буду продавати крісло з кріпленням на трубу і купувати крісло з кріпленням на багажник, тому що:

1. Дитина важить 17 кг і прути просідають майже до колеса.

2. На новий велосипед кріплення такого багажника не стає.

Моя рекомендація. Якщо брати на багажник, то обов'язково кріплення до багажника має бути одним зручним великим гвинтом.

Якщо цікавить, можу показати свої крісла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Около венгерской границы очень распространены велокресла. Устанавливаются практически на любые велосипеды (на багажник). Практически в любом селе этих кресел больше, чем в Луцке. Вот так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, вчера кресло отжило своё.

Лопнула пружина (штырь). Вааще :)

Два дня усиленно кресло опускалось к колесу, вытягивалось вверх, снова опускалось, опять поднималось - пока не сказало финальное "хрясь!" на въезде в город :)

Пришлось разделяться на группы и 10 км буксировать байк домой, уворачиваясь от машин и стай гопников. Весёлое занятие, учитывая контакты, прыжки байка на расколбасе ямочных ремонтов при скорости 20 км/ч и дополнительное сопротивление торможению и вхождению в повороты :)

P.S.

Придумывать крепление на багажник или брать новое кресло?

P.P.S.

Где купить такую штуку?

ig_final.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ursa,

А что если купить велоприцеп и установить на него твое же велокресло?

Опять же, функционал намного больше :rolleyes: - можно и в походы прицепчик брать!

Link на интересный магазинчик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні фіга, я його в "снаряженном состоянии" на бровку не підніму... Це не для нашої країни. Нам і так непогано.

А ціна взагалі. Rock + Dark Dust + 2 крісла дешевше вийдуть :)

Та й з крісел ми вже на наступний рік мабуть виростемо. Вже почали оволодівати майстерністю їзди на дитячих велосипедах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По итогам теста кресла, установленного на багажник, такие выводы:

- управляемость лучше (кресло не прыгает и байк не реагирует на кручение пассажира)

- переднее колесо больше разгружено (плохо для апхиллов)

- неровности ощущаются сильнее (спускать колесо для амортизации не получится, опасность пробоя)

- заметно жёстче, чем на пружинах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, на критій вуличці (від вас до К-Карого) є велоларьок :) я у них бачив велопричіп з сидінням. Ціна була якась дуже демократична. Попитай для цікавості, поки "скорпіон" там всіх не порозганяв.

ЗІ. а взагалі, зробити простенький причіп до велосипеда - не така вже і проблема. знайти пару старих рам, порізати на труби і мати креслення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Був сьогодні в тому магазині, що на критому ряду. Пусто. Пару виносів, пару глаголів, ну і б/в байки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня видел велоприцеп в продаже на Варшавке. В новом магазине недалеко от Фанфото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ,у кого мона взять на пару деньков велокресло,хочу попробовать с малой по парку/лесу поездить,проверить как она воспримет?А то она у нас капризная,купишь,а она упрется и не захочет даже садиться.Возраст 2,5года,вес до 15 кг.Или подскажите где купить б\у кресло недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...