Перейти до змісту

Дальнобойщики 3


GODKR@T

Рекомендовані повідомлення

Усі хто знає точну дату виходу цієї ігрушкі напишіть!!!

І всі цікаві факти про цю ігру буду чекати тут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
Усі хто знає точну дату виходу цієї ігрушкі напишіть!!!

І всі цікаві факти про цю ігру буду чекати тут!

Я вже давно чекаю третю частину, але коли вона появиться у продажі міста Луцьк не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі хто знає точну дату виходу цієї ігрушкі напишіть!!!

І всі цікаві факти про цю ігру буду чекати тут!

ТУТ можеш трохи почитати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

"1С" обнародовала точную дату выхода долгожданного автосимулятора "Дальнобойщики 3: Покорение Америки". На территории России, стран СНГ и Балтии проект появится 27 ноября 2009 года. Разработчиком игры выступает новосибирская студия SoftLab-Nsk.

124328.jpg

Цікаво, на скільки ЦЕ буде похоже на тих Дальнобійників, яких ми грались в дитинстві? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"1С" обнародовала точную дату выхода долгожданного автосимулятора "Дальнобойщики 3: Покорение Америки". На территории России, стран СНГ и Балтии проект появится 27 ноября 2009 года. Разработчиком игры выступает новосибирская студия SoftLab-Nsk.

Цікаво, на скільки ЦЕ буде похоже на тих Дальнобійників, яких ми грались в дитинстві? :)

Які приблизно можуть бути требованія???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти маєш на увазі системні вимоги?

А хто їх знає, про гру ж відомо дуже мало, хоча в розробці вона вже досить давно. Але судячи зі скріншота, графіка там на рівні як мінімум три-чотирирічної давності, так що системні вимоги, як на сьогоднішній день, повинні будти досить середніми. Єдине питання в оптимізації великих відкритих просторів (обіцяна вся Каліфорнія, великі міста і т.д.)

До речі, знайшов один з давніх коротеньких оглядів, тут: http://cs-volia.net/portal/news/450-obzor-...-pokorenie.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опис і скріншоти в селяють оптимізм в мене, як власника бюджетного комп"ютера.

Крім того, скидається на те, що радикальних змін не буде і це все ще старі добрі "дальнобойщики"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Судя по відео гра має бути цікавенька :D

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Дальнобойщики 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шкода, що немає наших машин Рено, Мерседес т.д. ;(

І щеб трохи машин домалювали, а то графіка машин не оч ;(

А так в целом непогана;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
"1С" обнародовала точную дату выхода долгожданного автосимулятора "Дальнобойщики 3: Покорение Америки". На территории России, стран СНГ и Балтии проект появится 27 ноября 2009 года. Разработчиком игры выступает новосибирская студия SoftLab-Nsk.

124328.jpg

Цікаво, на скільки ЦЕ буде похоже на тих Дальнобійників, яких ми грались в дитинстві? :)

То народ скоро повинна вийти ця ігрушка:) Чекаєм:) Чи можливо вона вже вийшла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"27 ноября" перекладається українською як "27 листопада". Раніше 100% не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

подивився відео і скріни... слабо і дуже слабо на наш час. і оця какофонія діє на нерви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

вже є образ гри, але покі без кряка... при змозі залийте будь ласка на ФТП :)

http://www.rustorka.com/forum/viewtopic.php?t=18534

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз у цьому немає сенсу, оскільки без таблетки гра навіть не запускається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро вже буде і сама гра і таблетка до неї))) до 27 ще не так далеко)

Ось і 27)) Хтось качнув вже? :))

З.ЬІ. Кто-то хорошо подметил:

Вау оО ДАЛЬНОБОЙЩИКИ 3 вылши. Автору спасибо за старания но качать не буду :-D пока я их ждал, я вырос :-D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поигрался немного. Подтормаживает игра, не очень приятно играть. На средних настройках до 15 кадров/сек. Комп: Athlon x2 5200+, 2 gb ddr2 800Mhz, ati radeon 3650 512Mb ddr3 128 bit. windows 7. Ждем патч одним словом. А то получается, как с выходом ГТА 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...