Перейти до змісту

Lenovo Yoga Tablet - не пацює фронтальна камера


Рекомендовані повідомлення

Привіт. Можливо хтось зустрічався з таким. Товариш купив планшет lenovo yoga, в якому не вмикається передня камера. Виявив він це лише згодом. Продавець пояснив, що цей баг виліз після прошивки модуля 3G. І оскільки він нею не користувався, то й не переймався цим.

Хтось щось може порадити з цього приводу?

 

П.С. Планшет не в мене, про проблему товариш розповів по телефону. Перед тим як нести його в сервіс, хотілося б дізнатися від людей, які в тому розбираються, можливі причини такої несправності.

дякую )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно - ще не стикався, щоб камера не працювала через софт, думаю проблема апаратна. (тим паче, що задня працює)

Прошити його - тоді все стане ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, flashmax сказал:

Якщо чесно - ще не стикався, щоб камера не працювала через софт, думаю проблема апаратна. (тим паче, що задня працює)

Теж мав таку проблему, купили дитині такий планшет - після оновлення перестала працювати одна камера... Зкинув до "заводських" - все працює, потім - знайшов прошивку на 4pda і все працює... Спробуйте зкинути в factory default, якщо не працюватиме - несіть назад, якщо ще гарантійний...

P.S. Можна спочатку спробувати прошити, якщо зкинете в factory default, і  виясниться що проблема саме в прошивці то нащо нести в сервіс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, BkSeo said:

Теж мав таку проблему, купили дитині такий планшет - після оновлення перестала працювати одна камера... Скинув до "заводських" - все працює, потім - знайшов прошивку на 4pda і все працює... Спробуйте скинути в factory default, якщо не працюватиме - несіть назад, якщо ще гарантійний...

Я б скинув, але планшет не в мене на руках, а людина переживає трохи.

Чомусь теж подумав на софт, бо ніби як проблема з'явилася після того, як залили прошивку, яка дозволяє здійснювати дзвінки. 

Товариш збирається занести завтра десь в сервіс, якщо хто займається таким, дайте контакти в приват, я передам йому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Товариш збирається занести завтра десь в сервіс, якщо хто займається таким, дайте контакти в приват, я передам йому.

то напишіть на борді оголошення,що треба така послуга....

 тут багато толкових людей, які більше знають "шо і як"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема вирішилась заливанням рідної прошивки, правда перед цим ще прийшлося мікро-юсб припаяти :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...