Перейти до змісту

Незалежність Косово


ariman

Чи визнаєте ви незалежність Косова???  

16 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Хочеться знати думку людей. Моє ІМХО: не визнаю, це те саме що від України Крим від'єднався!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я проголовал "так"

хоть байцы и мусульманчики но зато хотят быть независимыми и самим решать что делать

а Крым..... не так он хочет быть независимым как к России присроеденится.... и не так Крым как те "москалыки" что там окопались...

вот мой имхо

нащи керовники панаразводили иностранных флотов на свой територии и теперь даже не чешутся...

а КАЗА Витренко в_упор невидит ИНОСТАННЫЙ флот на нашей територии, ей видетели ли НАТО спать недаёт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я проголовал "так"

хоть байцы и мусульманчики но зато хотят быть независимыми и самим решать что делать

а Крым..... не так он хочет быть независимым как к России присроеденится.... и не так Крым как те "москылык" что там окопались...

вот мой имхо

нащи керовники панаразводили иностранных флотов на свой територии и теперь даже не чешутся...

а КАЗА Витренко в_упор невидит ИНОСТАННЫЙ флот на нашей територии, ей видетели ли НАТО спать недаёт

100% з тобою згоден, за це тобі +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

результаты голосования потом передать в ЕС и ООН.

если Борда против - отобрать независимость у Косово.

это я к чему: а! правильнее было бы спросить "не считаете ли вы, что пример Косово может взять Крым и отделиться от Украины"

ближе к телу, так сказать.

а Косово - не наша кухня, нам бы в своих "сортирах" разгрестись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки ні. Імхо, імхо і іще раз імхо але Косово треба було утримати - дати йому широку автономію, побудувати роздільні стіни, порозселяти гарячих парнєй, але утримати. Світ і так нестабільний.

По-поводу Крима - фіг там вони хочуть приєднуватись (в основный масі)- прапорів українських валом - бо прийде Царь-Путін, або Медвєд - і все - ппц дєрібану!

При всіх недоліках Кравчука він в 91 році прийняв соломонове рішення - таки автономія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разделяй и властвуй. Если бы я был америкой я бы голосовал за отделение. если бы россией то против.

а так - мне пофиг. крым только не трогайте. пока он в составе украины в него ездить проще. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі ніяк не голосував, бо цим питанням не цікавився. Єдине з чим погоджусь, це те що якби був янкі - ЗА, москалем - ПРОТИ. А так як не той не інший, то потрібно розібратись що це дасть для нашої країни, а нам і без цього зараз г**на вистачає. Ну плюс ще треба зрозуміти і жителів тієх територій, які вони інтереси переслідують, бо здалеку сидячи в теплі перед компом важко буде в чомусь розібратись... Це моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...