Перейти до змісту

Читалка на e-ink (ел. книга) для дитини (що вибрати?)


Рекомендовані повідомлення

Донька швагра замовила собі подарунок на Різдво: електронну книжку-"читалку". Він до мене - підшукай щось недороге в інтернетах. А я взгалі їх ніколи в руках не тримав, тому потребую вашої допомоги.

Основні вимоги: вай-фай, бюджет 1500-2000. Може бути "умовно" нова, так звані "рефи".

Які моделі на сьогодні є актуальними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ринку два бренд-бестселлери - Amazon Kindle та B&N Nook. У них всі моделі якісні, вибирати вже під фінансові можливості, в ідеалі підшукати свіжі, з підсвіткою.

Покетбуки та інший кетай - зазвичай одноразові, буває у них трапляються настільки екзотично-рідкісні e-ink матриці, що питання ремонту дорожче робочого девайса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ринку два бренд-бестселлери - Amazon Kindle та B&N Nook. У них всі моделі якісні, вибирати вже під фінансові можливості, в ідеалі підшукати свіжі, з підсвіткою.

Покетбуки та інший кетай - зазвичай одноразові, буває у них трапляються настільки екзотично-рідкісні e-ink матриці, що питання ремонту дорожче робочого девайса :)

Бюджет обмежений :(

Якийсь ріфербішд амазон чи БН вміститься в 1,5 К (макс. 2)? І де їх шукати в нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов на олх продавця з Луцька, який має кілька нуків і кіндлів на продаж, буду говорить зі швагром )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...