Перейти до змісту

Де в Луцьку купити живу ялинку


Гість Selbeor

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку придбати живу ялинку, можливо хто по цінах зорієнтує. Немає  можливості їздити шукати.

Буду вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку ТС варто вийти з квартири чи будинку. Ялинку зараз знайти не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку ТС варто вийти з квартири чи будинку. Ялинку зараз знайти не проблема.

Немає часу і можливості шукати, потрібно оперативно поїхати в конкретне місце і купити.

Давайте без флуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження ніби людина перший день в Луцьку живе... Місць де продають ялинки безліч, на усіх ринках, Троянда-ЗАГС, Там там, далі перераховувати? Вартість від 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно имеется в виду,что ёлка должна быть с корнем?

я такую покупал в "зеленом хозяйстве",с горшком вышла 200грн.

по высоте 1.7м

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля "Мальвіни" (Північний р-к) є великий вибір.

P.S. Я б теж купував в горщику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля "Мальвіни" (Північний р-к) є великий вибір.

P.S. Я б теж купував в горщику...

Хороша альтернатива, напевно так і зроблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую всіх хто проти нищення природи, треба купувати в горщику з корінням, потім висадити і з колючками не проблема не будуть сипатись по хаті. Зелене господарство не далеко, можна переіхатись і купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, не закривайте :) Їздив в Зелене господарство, ну такі ялинки, так вони голубі та колючки класні, але вибачте страшні. Де купити такі самі що зараз привозять по місту (я вчора супер ялиночки купив і собі і батькам), голки маленькі, дуже пухнасті, стовбур товстий. Я поїду виберу і сам викопаю з батьком, але так щоб мені дали документ що я її купив в лісництві і все було в межах закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ТУТ есть.
В ЕпиЦентре есть..вроде

 

П.С. в зеленое хозяйство заезжал дней 5 назад,и тогда куча народа была..может раскупили.

Красивых действительно оставалось не много.. только или маленькие по 50см. Или в районе 3метров,и выше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...