Перейти до змісту

DJ-Парад:Dance4Life


lumax

Рекомендовані повідомлення

Пусті балачки. Постоявби там і не потрапив би, то говорив по другому. Про це треба говорити, щоб враховували помилки. А ажіотаж був штучний!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо ажіотаж штучний, то його проплатили Золото і Версаль, тому що всі хто непопав в Метро змогли повністю забити Золото і Версаль. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2laska:

треба було раныше приходити, скоро будуть фото, там усьо показано убдед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2laska:

треба було раныше приходити, скоро будуть фото, там усьо показано убдед

Читай уважніше пости: прийшли завчасно, стіл замовили заздалегідь. О 24 год. ледь вибрались з того жаху. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот тільки не треба усугубляти ситуацію, для цього є чорний вхід, коли треба було підійти до охоронника і сказати, що у вас замовлений стіл і ви хочете пройти - він би вас або пропустив би, або провів би до входу нормально і беркуту сказав би, щоб вас пропустили. а взагалі - у цій країні як завше треба шоб хтось комусь заплатив, або мав знайомих, взагалі - об 20.00 можна було нормально пройти без всяких проблем, ну звичайно, ящо завчасно для Вас - це за 15 хвилин до початку - то вибачайте, треба розуміти було, що парад буде популярним. навіть аж 2 чи 3 швидких допомоги стояли, так що думаю що від організаторів було зроблено максимум зусиль, з погляду на те, що вони не думали, що парад буде настільки популярний. А взагалі - навчіться спілкуватися - і вам буде море по коліна. Вас би і "малалєткі" пропустили би, і охорона ще й би двері сама вам відчинила. Хоча, думаю, все ж таки виновних тут немає або їх не найти, так як це скоріше всього та талпа, яка заважала проходу і лізла через забор, щоб проломитися, є тільки пострадалі. На наступний раз - треба завчасно приходити або ж домовлятися про те, щоб вас провели, або ж іти такою самою бандою, бо я так зрозумів, що Вас - laska було не багато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко, щось довести, коли твої пости читають не уважно. Звісно шкода зіпсованого вечора. В Метро з самого відкриття, але з таким хамством не зустрічались (і я не тільки про натовп). Хочеться вірити, що це вперше і востаннє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю.

я прийшов в 20:50 і пройшов десь в 22:00.

ну нічого .. трошки подавили..., нічого не порвав :)

зато як класно було всередині!!! :rolleyes:

Токіо просто розірвав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Метро з самого відкриття, але з таким хамством не зустрічались (і я не тільки про натовп).

Можно поподробней о хамстве? Оно было со стороны клуба? В чем оно заключалось? Мне правда важно знать вашу позицию, потому как если и делать любые "разборы полетов", то по "горячим следам".

коли треба було підійти до охоронника і сказати, що у вас замовлений стіл і ви хочете пройти - він би вас або пропустив би, або провів би до входу нормально і беркуту сказав би, щоб вас пропустили. а взагалі

По большому счету, это правда. Лично на моих глазах боковым входом провели компанию из 9-ти человек именно потому, что у них был заказан столик для празднования Дня Рождения.

Повторюсь еще раз - ТАКОЕ количество людей было полной неожиданностью для организаторов, посему решения принимались на ходу. Возможно, какие-то из них были не самыми удачными... Но почему-то мне кажется, что если бы мы открыли ворота и пропустили всю толпу к кассе, критики и проблем сейчас было бы гораздо больше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з представників адміністрації уподобився натовпу і дозволяв собі відповідати таким же "стилем". А охорона на повідомлення про замовлений стіл, знижувала плечима. Відповіла суто на запитання. Чесно кажучи, втомилась пояснювати свою позицію. Але дякую за спробу порозумітися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з представників адміністрації уподобився натовпу і дозволяв собі відповідати таким же "стилем". А охорона на повідомлення про замовлений стіл, знижувала плечима. Відповіла суто на запитання.

Человеческого фактора никто и никогда не отменял... Так было есть и будет. Но это, конечно, не оправдание... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю.

я прийшов в 20:50 і пройшов десь в 22:00.

ну нічого .. трошки подавили..., нічого не порвав :)

зато як класно було всередині!!! ;)

Токіо просто розірвав!

Токiо звiсно красень, але розрив вiд Iри бiльше сподобався))) :)

Max респект) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...