Перейти до змісту

Pегулятор/трансформатор напруги в діапазоні 0-220(240) вольт


yu2007

Рекомендовані повідомлення

Привіт.

Тут мені один інтурист загадав загадку - чи можна десь в Луьку купити схожу приблуду:

57.jpg

57_2.jpg

57_1RikpW.jpg

Вимоги до дівайса такі: це має бути трансформатор з механічним регулятором (бажано дискового типу, як на фото).

Може бути б/в, але в робочому стані.

Чи реально в нас щось схоже купити?

Буду дуже вдячний за координати місьць, де хтось таке бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛАТР.

Бачив такого на старому в кінці залізного ряду (перед рибальським магазинчиком).

Там дядько торгує барахлом різним. В нього там такий бардак, що він і сам в ньому губиться.

Попитай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛАТР.

Бачив такого на старому в кінці залізного ряду (перед рибальським магазинчиком).

Там дядько торгує барахлом різним. В нього там такий бардак, що він і сам в ньому губиться.

Попитай.

Я не дуже орієнтуюсь на Старому ринку. Можна чуть конкретніше координати?

бачив китайську автоматичну (на механіці) на Варшавці

Де саме?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть затрудняюсь, якщо не орієнтуєшся.

Залізний ряд це там де продають запчастини до велосипедів, крани водопровідні, двигуни і всіляке залізяччя.

Починається від центрального входу. Попасти  можна зайшовши в "провулок" між магазином що зліва від центрального входу і лівим рядом центрального проходу.

Ідеш по ньому прямо, далі ряд повертає ліворуч біля кіоска з з\п до велосипедів.

Повертаєш по напрямку ряду і орієнтуєшся по правій стороні. Майже в кінці ряду буде залізний контейнер (те що потрібно). За ним (здається ще один є) буде магазинчик рибальський. А далі прямо перед тобою за метрів 15 контейнер з фарбами. Помилитися чи минути не можливо (там в контейнері хламу на електричну тему повно і бардак завше). Хіба закрито буде, то тоді проскочиш.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...