Перейти до змісту

Продам напів-робочий б/в Nokia C3-01


Plum

Рекомендовані повідомлення

Продовжую розбирати різне добро по шухлядах  :)

 

Продам б/в телефон Nokia C3-01 золотистого кольору.

 

Телефон трохи потертий і давно не використовувався, тому не можу сказати, що там зараз з батарейкою. Але є і більш серйозна проблема, притаманна цій моделі -- глючить сенсор. Його міняли двічі і через деякий час він знову починає глючити, не реагувати на натискання. Тому, це телефон швидше на запчастини або для бажаючих поексперементувати. Ну, або для тих, кому потрібно лише приймати дзвінки, а самому дзвонити не обов'язково  :)

 

Все інше цілком робоче -- телефон дзвонить, фотографує і т.д.

 

2015-12-20_201913.jpg

 

2015-12-20_201926.jpg

 

2015-12-20_201955.jpg

 

 

В комплекті -- телефон і якісний s зручний шкіряний чохол в чудовому стані. Ціна -- 200 грн.

 

Тел. (О5О) 5З8-88-8О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо сенсор не брати до уваги, клавіатура робоча? Ним повноцінно можна користуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця модель не передбачає не-сенсорне використання. Якщо ви подивитесь на фото клавіатури то помітите, що там відсутні навігаційні клавіші. Тобто, ні рухатись по меню, ні вибрати щось в телефонній книжці ви не зможете. А відповісти на дзвінок або набрати номер з клавіатури і подзвонити на нього -- зможете, в цьому плані клавіатура працює абсолютно без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з цією моделлю раніше не стикався (маю Nokia E-50). Дякую за роз'яснення. Бронь знімаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готовий купити!

Наберіть мене вдень. Я б подзвонив, але пізня година вже.

93 227 35 35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...