Перейти до змісту

Укол для кицьки


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

В моєї киці є лишай на вушці,вчора водив її до лікаря,щоб глянув кицю

Він зробив їй прививку і виписав поколоти препарат мексидін 0.4 по 0.25мм 2 рази на день

 

І тут в мене виникла проблема,тільки я заганяю під шкіру голку,кицька несамовито мравчить,дереться і сильно кусається,ну ні як не дається,а мучити тварину не можу.

Суть питання така чи можна цей препарат,наприклад,підмішувати в молоко ?

 

s_1450600733_9905267_ac8ff63798.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А багато треба колоти? Спобуйте ынсулыновий шприць.

ой багато,20 уколів,і кожен такий болючий для киці,а мучити не хочу,тай вона не дається

 

а колю інсуліновими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви укол робите в складку шкіри? Повздовж чи поперек....я думаю трошки не попадєте..але колоти трба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам показали як правильно колоти ? може шось просто не так робите ? я свому перший раз теж вчився робити :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам показали як правильно колоти ? може шось просто не так робите ? я свому перший раз теж вчився робити :)

та вроді правильно колим,вздовж хрепта і шкірку,та як тільки не пробувади,то не дається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Запитайте поради в лікаря!

2. Яке молоко??? Сказали колоти - значить колоти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колоти - значить колоти! Є 2 місця для уколу: бедро і холка. Але якщо сказали холка - значить холка. Кицю заганяєте в куток, можна закритись в ванній. Заспокоюєте її, гладите. Далі лівою рукою берете за холку, припіднімаєте її трішки, але саму кицю притиснути до землі, і вводите укол. Не панькатись, не розтягувати "задоволення". Погладити, пошкодувати, погодувати. НЕ колоти біля миски з їжею.

 

Укол антибіотик? Такий жовтуватий і важко видушується?? А пшикалку Стоп-лишай прописали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колоти - значить колоти! Є 2 місця для уколу: бедро і холка. Але якщо сказали холка - значить холка. Кицю заганяєте в куток, можна закритись в ванній. Заспокоюєте її, гладите. Далі лівою рукою берете за холку, припіднімаєте її трішки, але саму кицю притиснути до землі, і вводите укол. Не панькатись, не розтягувати "задоволення". Погладити, пошкодувати, погодувати. НЕ колоти біля миски з їжею.

 

Укол антибіотик? Такий жовтуватий і важко видушується?? А пшикалку Стоп-лишай прописали?

укол називається мексидін 0.4,та ми її вдвох тримали,і тільки голка заходить,кицька відразу дригається,кусається,дереться і не дає зробити укол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був кіт звали Мусік, лікар прописав антибіотик (аспицілін) 0,500 розводити новокаїном.

Колов в стегно. Спочатку кіт ричав і хотів вкусити але вже з 3 разу (відчув покращення від дії ліків) сам приходив і лягав витягуючи лапу для уколу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подкожно - не обязательно в холку, можно и в другие места, где хорошо тянется кожа) Возможно, именно то место уже болит, попробуйте в другое. И у меня есть подозрения, что Вы медленно колете, надо быстро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Автор, перепрошую може туплю - але ви відтягували шкіру коли кололи? (тобто нтягували вверх?). Бо колоти під шкіру людині і тварині -  трохи різні методи.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...