Перейти до змісту

Позитивне мислення


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Є така фігнюшка як позитивне мислення. Вона поширена серед активних інтернет користувачів, фейсбучників, форумовців, відвідувачів всяких курсів по оздоровленню, бізнес-тренінгах і т.д. 

Суть - викривляючи псевдопозитивом власну реальність впливати на позитивні зміни в майбутньому.

 

Одні науковці зробили дослід по ефективності такого мислення. Людей з надлишковою вагою запросили до її скидання. Фіксували їх побажання, наміри, автотренінг на старті процесу і результати в кінці. Результати потішили своєю реалістичністю))). Ті хто парив "я буду худенька принцеса, порву весь світ і т.д." викликаючи позитивне майбутнє, змогли схуднути десь на 1кг, а ті що не парились просвітленням, а чітко усвідомили мету і шлях до неї, скидали по 5-10кг. Висновок життєствердний. Для позитивного майбутнього, потрібно правильно, раціонально і натхненно працювати вже й зараз і старатись на речі дивитись більш реалістично, не підфарбовуючи в рожевеньке.

 

Хоча в Україні позитивне мислення працює і приносить неабиякий зиск людям, які знають як ним скористатись. так на абсолютно безпідставному оптимізмі громадян наша влада змогла грабувати країну 2 роки без жодних проблем, в умовах війни і економічної сраки.

 

Зараз потроху спостерігаю процес повернення в реальність певних персонажів, особливо допоміг поверненню животворящий проект економічної реформи Яресько. Колапс який несе ця свята річ, як сиворотка правди пройшлась по венах і почала повертати людей з літаргічного сну, наколисаного мінстецем, рєпкаклабом, позитивним блогєрством.

 

Позитивне мислення - фальшреальність. Деякі люди оточують себе нею не тільки в неті. Жалюгідне видовище, що викриває купу страхів, комплексів віртуальщика. Бережіть себе, свої мозги. Світ такий який є, чим більш реалістично будете його сприймати, тим менше розчарувань, трагедій, а отже й більше реального а не вигаданого позитиву. Алилуя!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивне мислення завжди принисе результат у вигляді щасливої людини. Адже світ такий, яким МИ його бачимо, тому тут і секретів ніяких не потрібно, просто намагайтесь бачити більше хорошого ніж поганого в людях, в речах, в ситуаціях і т.д. вот і весь секрет) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кать, а як бути з сліпими наприклад? Для них світу не існує? Будуючи свій власний світ, відірваний від реальності, з фільтрами на негативі, ти ризикуєш стати лузером, оскільки інформаційна картинка неповна, а отже й твоє розуміння процесів неповне, половинчасте. Серйозні проекти вимагають серйозного різностороннього аналізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кать, а як бути з сліпими наприклад? Для них світу не існує? Будуючи свій власний світ, відірваний від реальності, з фільтрами на негативі, ти ризикуєш стати лузером, оскільки інформаційна картинка неповна, а отже й твоє розуміння процесів неповне, половинчасте. Серйозні проекти вимагають серйозного різностороннього аналізу.

Унас ще з багатьма зрячими потрібно розібратись, іноді суцільний негатив від них ллється, ажа смердить слухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Кать, а як бути з сліпими наприклад?

Думаю слово "бачити" було застосоване не в сенсорному значенні, а скоріше як вияв власної репрезентативної системи автора слів. 

 

А загалом думка правильна, та я б сказала так : віт такий, яким МИ його собі створюємо!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між створюємо і бачимо колосальна різниця, на якій і маніпулюють аферисти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю слово "бачити" було застосоване не в сенсорному значенні, а скоріше як вияв власної репрезентативної системи автора слів.

Минуточку... Будьте добры помедленнее, я записываю. (с)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між створюємо і бачимо колосальна різниця, на якій і маніпулюють аферисти.

 

а ти бачиш лише очима? 

створюєш лише руками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Думаю слово "бачити" було застосоване не в сенсорному значенні, а скоріше як вияв власної репрезентативної системи автора слів.

Минуточку... Будьте добры помедленнее, я записываю. (с)

 

 

Відкинувши ваш сарказм поясню, що мова йде про репрезентатвні системи людини (візуал, аудіал, кінестетик, дискрет). Думаю далі "розшифровувати" не треба.

 

П.С. Я, наприклад, не вступаю у розмови-дисскуссії на технічному форумі, бо нічого там не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкинувши ваш сарказм поясню, що мова йде про репрезентатвні системи людини (візуал, аудіал, кінестетик, дискрет). Думаю далі "розшифровувати" не треба.

 

П.С. Я, наприклад, не вступаю у розмови-дисскуссії на технічному форумі, бо нічого там не розумію.

Та я теж там нічого не розумію. А от почути професійну думку в цій темі, виражену доступними термінами, було дуже пізнавально. Дякую!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Відкинувши ваш сарказм поясню, що мова йде про репрезентатвні системи людини (візуал, аудіал, кінестетик, дискрет). Думаю далі "розшифровувати" не треба.

 

П.С. Я, наприклад, не вступаю у розмови-дисскуссії на технічному форумі, бо нічого там не розумію.

Та я теж там нічого не розумію. А от почути професійну думку в цій темі, виражену доступними термінами, було дуже пізнавально. Дякую!

 

 

Завжди рада Вам допомогти.

А для тих хто і цього не зрозумів "розшифрую" ширше : візуал скаже "я так бачу", аудіал "як казав один мудрець..."; кінестет "відчуваю що.."; дискрет "відповідно теорії квантової механіки..." Але частіше бувають змішані типи, ну одним словом на це пояснення окрему тему відкривати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивне мислення, потрібно підкріплювати конкретними справами і привязкою до часу(конкретно в цьому році, я хочу досягти це і те) Це, головний постулат школи позитивного мислення, без якого все остальне марне. Або, як ще казав давним-давно бородатий дядько - "віра без діла мертва"

P.S.Зло саме прийде, а добро треба будувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Відкинувши ваш сарказм поясню, що мова йде про репрезентатвні системи людини (візуал, аудіал, кінестетик, дискрет). Думаю далі "розшифровувати" не треба.

 

П.С. Я, наприклад, не вступаю у розмови-дисскуссії на технічному форумі, бо нічого там не розумію.

Та я теж там нічого не розумію. А от почути професійну думку в цій темі, виражену доступними термінами, було дуже пізнавально. Дякую!

 

 

Завжди рада Вам допомогти.

А для тих хто і цього не зрозумів "розшифрую" ширше : візуал скаже "я так бачу", аудіал "як казав один мудрець..."; кінестет "відчуваю що.."; дискрет "відповідно теорії квантової механіки..." Але частіше бувають змішані типи, ну одним словом на це пояснення окрему тему відкривати треба.

 

Ну тепер все всім стало ясно))) тему можна закривати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну тепер все всім стало ясно))) тему можна закривати :lol:

Не обов"язково закривати тему, ви можите просто вийти звідси ;)

 

Та я зайшов з цікавості, а тут ТАКЕ :0016: не зміг пройти повз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Ну тепер все всім стало ясно))) тему можна закривати :lol:

Не обов"язково закривати тему, ви можите просто вийти звідси ;)

 

Та я зайшов з цікавості, а тут ТАКЕ :0016: не зміг пройти повз.

 

 

Проходя мимо - проходите мимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивне мислення, потрібно підкріплювати конкретними справами і привязкою до часу(конкретно в цьому році, я хочу досягти це і те) Це, головний постулат школи позитивного мислення, без якого все остальне марне. Або, як ще казав давним-давно бородатий дядько - "віра без діла мертва"

P.S.Зло саме прийде, а добро треба будувати.

і це, й те, що написав Ромаха, народ вже давно вмістив в одне прислівья : * На Бога надейся, но и сам не плошай*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,

Позитивне мислення, потрібно підкріплювати конкретними справами і привязкою до часу(конкретно в цьому році, я хочу досягти це і те) Це, головний постулат школи позитивного мислення, без якого все остальне марне. Або, як ще казав давним-давно бородатий дядько - "віра без діла мертва"

P.S.Зло саме прийде, а добро треба будувати.

і це, й те, що написав Ромаха, народ вже давно вмістив в одне прислівья : * На Бога надейся, но и сам не плошай*

 

Школа позитивного мислення - це ціла, довга, непроста методика, яка вчить, як крок за кроком реалізовувати її і на ділі( в реальному житті) і почати позитивно мислити і міняти своє життя на краще. Потрібні конкретні, довгі систематичні дії, які рано чи пізно, дають очікуваний результат. А ті, хто повторяють манту  " На Бога надейся, но и сам не плошай"   переважно по-житті "плошають"  ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...