Перейти до змісту

Потрібні консультації по CNC


RojkFV

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня Бордівчани. Хочу скласти фрезерний станок з ЧПУ на 3 осі, потрібні консультації по підбору деталей. Хто розуміється на цій темі прошу відгукнутись або тел. 095133нол778 - Федір. За винагороду домовимось при зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант непоганий тим більше комплек. Потрібно уточнити ціну, можливо ціна вже змінилась. Дивився на еbay.com.? Можливо ще почекати, ще хтось з'явиться зацікавлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацікавлені давно вже обговорюють і в танку не сидять, невже так важко опуститись ниєче і почитати? ТИЦ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацікавлені давно вже обговорюють і в танку не сидять, невже так важко опуститись ниєче і почитати? ТИЦ

Привіт Воронін. Чи вистачить шпинделя 1.5 кв для обробки мяких металів? двигуни нема34 118мм. швп 2005 направляючі 20мм. робоче поле 90*70*20см.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинули інвойс до оплати, в списку Power supply 48V10A - 3 шт. Можливо мене неправилно зрозуміли... БЖ потрібен лише один?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nema 34 це типорозмір, якщо хоч один сайт нормально читав то мав би знати, 1,5кв незнаю не юзав, але думаю практика покаже :), головне настроїти.
Цікаво а нащо аж три бж, що на кожну вісь окремо? Була б інфа по двигунах можна було говорити, можливо двигуни прожорливі.

і знову LPT я так розумію, чи вас усіх так приваблює Mach3?

і якщо робити по людськи то двигунів має бутти 4, догадуєшся нашо?

 
Current / Phase:6.0A

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Nema 34 це типорозмір, якщо хоч один сайт нормально читав то мав би знати, 1,5кв незнаю не юзав, але думаю практика покаже :), головне настроїти.

Цікаво а нащо аж три бж, що на кожну вісь окремо? Була б інфа по двигунах можна було говорити, можливо двигуни прожорливі.

і знову LPT я так розумію, чи вас усіх так приваблює Mach3?

і якщо робити по людськи то двигунів має бутти 4, догадуєшся нашо?

 
Current / Phase:6.0A

 

На рахунок типорозміру вкурсі.) Шпиндель 2.2кВ air cooled + інвертер, бж буде один, двигуни DW86HS118-6004, Driver DM860D, напиши чим погано LPT, на рах 4-х двигунів - не в моєму випадку, я писав що буде ШВП по всім осям а не зубчата рейка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lpt - полюбому наявність компа рядом ібо непрацюватиме, в моєму випадку вкінув флешку із gкодом і фрезер працює сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комп мусить бути біля станка бо буду моделити на місці, в 3Д максі шарю трохі)

Сьогодні проплатив за комплектуючі, доставка 45-50 днів, прийдуть відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Довгих 4 місяці, купа ткрпіння але дочекався, на черзі проектування. Контейнер губився по дорозі в Делі, танкер ламався, корочше повний набір (або перевізник навигадував))). Викладаю відео, кого цікавить приєднуйтесь до обговорення. Наразі стоїть питання про матеріал з якого буде виконано арку: метал, алюміній, текстоліт або фанера 20-ка. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, китаєць ше той п@@дабол, ну за це можна було і знижечку вибити ну то таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішено виконати портал з листової сталі 10 мм. вісь Z з алюмінієвої плити. Викладаю фоткі, у кого є запитання, пропозиції пишіть.

SAM_5281.JPG

SAM_5287.JPG

SAM_5288.JPG

SAM_5292.JPG

SAM_5296.JPG

SAM_5301.JPG

SAM_5311.JPG

SAM_5321.JPG

SAM_5326.JPG

SAM_5328.JPG

SAM_5332.JPG

SAM_5346.JPG

SAM_5351.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Voronin10 сказал:

мда, китаєць ше той п@@дабол, ну за це можна було і знижечку вибити ну то таке

Доставкою займались не китайці а наші люди, знижку зробили 10%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті шарикі як потім назад запхати? Бо я вже хотів відкрутити глянути шо там в середині робиця але вчасно зупинився)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

  Ось арка якою вона має бути з металу в кінцевому варіанті з урахуванням деяких поправок. Направляюці по Z Будуть обрізатись, хід по Z приблизно 110 - 120 мм. замасть 250 як планувалось раніше. X - 900 мм. Y - 750 мм. Можливо хтось помітив недоліки в конструкції буду вдячний за підказки все ж таки зі сторони видніше.)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 29.07.2016 at 13:07, RojkFV сказано:

  Ось арка якою вона має бути з металу в кінцевому варіанті

 

який діпметр кругляка на направляючих?

і розмір підшипника

доречі, як справи в апарата ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кругляк 20 мм. підшипники стандартні, короткі. Роботу побачимо після ново року, зараз працюю закордоном. Дуже приємно що цікавитесь моїм творінням хлопці. Дякую і буду тримати в курсі подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно, я поки думаю як пошліфувати такий же (20) правда в 1,2метра ;)

вже придумав приспособу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сирий кругляк довго не прослужить, треба гартувати. Пошукай пічку, це може бути непоганим бізнесом, якщо поставити його на правильні рейки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба що для цього діла робити спец термічку(довгу)

хз звичайно як таку балду рівняти якшо вдруг поведе, а от марка сталі наперед узгоджується на металобазі

 

хоча внас багато "спеців" є, довіряй но провіряй

 

якшо копмлектуха якісна - це ціниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно проконсультуватись у профілбних спеціалістів, думаю що все можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...