Перейти до змісту

ASUS P5K vs GigaByte P35 DS3


Рекомендовані повідомлення

Думаю що вибрати чи ASUS P5K(Р5K-C) або GigaByte P35 DS3.Порадьте будь-ласка яка материнка краща в розгоні і стабільності, ато шукав в гуглі і толком нічого не знайшов.Чи буде працювати на них мій старий Сeleron 420(чув шо на Р35 тільки 2х ядерки працюють).Також цікаво що скажете про Р5К-С(вона дороща на 40грн але підтримує DDR3).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримує DDR3
для чого тобі DDR3? Вона дорога до нещастя, дуже рідкісна, а якогось помітного приросту швидкості на сучасних системах ще не дає.

А порівняння саме цих двох мамок читай тут:

http://www.easycom.com.ua/data/mboard/712211120/?lang=ukr

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибрав Gigabyte, брав цілеспрямовано як мамку для розгону, оскільки купив Dual Core 1.6Ghz. Вона дозволяє міняти частоту шини у великому діапазоні з малим кроком. Так що камінь у мене без проблем запрацював на частоті 3.0 :( Тим паче, що в ДПК й досі рекламують як одну з найкращих покупок з пятибальною оцінкою. А на ДДР3 дійсно ще дуже рано орієнтуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Gigabyte P35 DS3R, мамкою задоволений на всі 100 %, коли вибирав, то свій вибір між Asus i Gigabyte обмотивував дешевизною останнього при тій ж функціональності, плюс на Gigabyte шестифазова схема живлення процесора, що в розгоні допоможе, але все ж один мінус є, на Gigabyte немає FireWare :0014:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Asus P5K дуже хороша в роботі ( робота з графікою)!Бери непожалкуеш!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus P5K - Мій вибір - працює пів-року - Все супер. Жодних нарікань.

Перед тим мав і GigaByte і Intel .

Остання не для розгону а для стабільної роботи без перезагрузок частота шини 1333.

Власне всі вони класні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р5К з розгоном 2х-ядерних проців дуже добре справляється , плюс вже має підтримку 1600ї шини.

ІХМО сама оптимально функціональна мамка. Сам юзав Р5К дето 3-4місяці нарікань 0, правда недавно перейшов на P5K Premium ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...