Перейти до змісту

Халява, сер!


nickel

Рекомендовані повідомлення

халява продовжується - тримач для смартфону в автомобіль з кодом  ZAPALS160109 на шару.

всі деталі - на головній сторінці zapals.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 238
  • Створено
  • Остання відповідь

nickel, в нього там немає micro-usb порта і вони не можуть працювати в режимі зарядки-синхронізації.

Ну так він і не по 130 гривень продає. Просто дивно де там та різниця в якості взялася, якщо їх ті самі китайці ліплять.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж уже приїхало

розумію халява і все таке, але якістю трохи розчарований...

ті що я продаю (з Китаю) більш якісніші

Що там може бути "більш якіснішого"? Обдивився шнур - силіконове покриття ідеальне, ковпачки сидять "плотно" і без щілин, "плафон" так само, штекери рівнесенькі-гарнесенькі. А більше там нічого немає. Що в цих шнурах "менш якісно"? Радості не приносить чи що? Давай вже макро-фотки з результатами своїх порівняльних тестів чи що.

одразу ж "кидається в очі" різниця в гнучкості самих кабелів, в цих що я продаю простіше надати потрібне положення + трохи яскравіше світить

розумію халява і все таке, але якістю трохи розчарований...

ті що я продаю (з Китаю) більш якісніші

та і не зрозуміло як ті що Ви продаєте можуть підключатись до смартфону.

ніяк, я взагалі приколу не бачу фонарик використовувати для зарядки телефону, в мене для цього є нормальний кабель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одразу ж "кидається в очі" різниця в гнучкості самих кабелів, в цих що я продаю простіше надати потрібне положення + трохи яскравіше світить

Включи мозок. Скільки треба дротів щоб заживити діоди? Два. А скільки треба дротів, щоб передати по кабелю дані? Чотири. От тобі і різниця в гнучкості.

 

ніяк, я взагалі приколу не бачу фонарик використовувати для зарядки телефону, в мене для цього є нормальний кабель

Тобто використовувати якусь китайську х-йню як ліхтарик для тебе нормально, а якщо ще нею телефон зарядити, то це не прикольно? Нащо замовляв? Нормальний кабель маєш,а на нормальний ліхтарик вже не вистачило?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одразу ж "кидається в очі" різниця в гнучкості самих кабелів, в цих що я продаю простіше надати потрібне положення + трохи яскравіше світить

Включи мозок. Скільки треба дротів щоб заживити діоди? Два. А скільки треба дротів, щоб передати по кабелю дані? Чотири. От тобі і різниця в гнучкості.

ніяк, я взагалі приколу не бачу фонарик використовувати для зарядки телефону, в мене для цього є нормальний кабель

Тобто використовувати якусь китайську х-йню як ліхтарик для тебе нормально, а якщо ще нею телефон зарядити, то це не прикольно? Нащо замовляв?

сходіть полікуйте нерви, таке відчуття що ви їх виготоляєте, а я тут прямо за живе зачепив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всіх, кого не влаштовує якість шари, сайту запалс.ком треба банити по мак-адресі))) розділу "фрі-гіфт" то точно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сходіть полікуйте нерви, таке відчуття що ви їх виготоляєте, а я тут прямо за живе зачепив

Ти спочатку свої перевір, якщо тобі здалося що я нервую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Пише що купон недійсний

Значить усьо) Халява кінчилась) 

 

можливо це через те, що я хотів заказати другий раз на ту саму адресу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо це через те, що я хотів заказати другий раз на ту саму адресу

 

 

одне замовлення на один новий акк і мило.

на ту ж саму проживання можна замовляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ще та халява не прийшла. хоча річ потрібна була б деколи.

Сходи на пошту, запитай. Я замовляв дві (з мікроюсб і лайтнінг) на двох отримувачів, але однакову адресу, то прийшла лише одна. Сусідка собі щось забирала і сказала, що мені є бандероль. Повідомлення ніякого в ящик не кидали, і не дзвонили, бо на конверті не було телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

отримав лампу, але одну (замовляв 2). світить добре, якість хороша

Дивно, це яке відділення пошти у неділю працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримав не сьогодні, борда ж лежала стільки днів, а потім теми свої не міг знайти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Saddy said:

отримав лампу, але одну (замовляв 2). світить добре, якість хороша

 

Цікаво, чи хтось отримав дві лампи на одну адресу для різних отримувачів? 

Замовив дві (мікроюсб + лайтнінг), змінив трішки написання адреси, прийшла одна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Цікаво, чи хтось отримав дві лампи на одну адресу для різних отримувачів? 

Я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Цікаво, чи хтось отримав дві лампи на одну адресу для різних отримувачів? 

Замовив дві (мікроюсб + лайтнінг), змінив трішки написання адреси, прийшла одна.

я теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...