Перейти до змісту

чип тюнинг


isf

Рекомендовані повідомлення

А хто знає де в Луцьку робится перепрошивка контролерів для Славут і чи взагалі потрібно робити чип тюнінг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ГПЗ робить син тьоті Михайлівни з Варшавки. Робив знайомий, довольний як слон. Правда робив на ВАЗ 21099, прошивка коштує 200 грн, є варіант двопрошивочної схеми, тоді 450.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ГПЗ робить син тьоті Михайлівни з Варшавки. Робив знайомий, довольний як слон. Правда робив на ВАЗ 21099, прошивка коштує 200 грн, є варіант двопрошивочної схеми, тоді 450.

Я у него делал свой СЕНС. Впринципе доволен. Обошлось в 100 гривен ;) Цена, как я понял, зависит от типа ЭБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поделитесь товарищи, наглядными примерами позитивных изменений после чипования.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поделитесь товарищи, наглядными примерами позитивных изменений после чипования.

Лично по моим ощущениям, на малых оборотах нет провалов. Особенно когда едешь например не третьей, скидываешь газ, потом газ добавляешь и машина плавно начинает разгоняться, а раньше дергалась. Ну и по отзывам уменьшается расход топлива, но я както не соберусь засечь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
На ГПЗ робить син тьоті Михайлівни з Варшавки. Робив знайомий, довольний як слон. Правда робив на ВАЗ 21099, прошивка коштує 200 грн, є варіант двопрошивочної схеми, тоді 450.

А можна адресу точніше( ГПЗ великий)

Нада прошиться, а то перегазовує зараза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Потебни, от конечной 9-ки в сторону депо около 70-ти метров. Белый дом, бокс на две машины, зеленые двери.

post-426-1208025411.jpg

гдето так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хлопці! А телефончик можна до майстра? Мені тут дуже радять Пріору перепрошити. Кажуть що різниця - небо і земля!

Хочу спробувати.. Мо підкінете? Або підкажете де ще "шиють" саме Пріори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даю телефон Андрія (сина Михайлівни з Варшавки) 8 050 5609237 (доречі нормальний адекватний чувак!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чипувався в Андрія, нормальний чоловік. Потринділи про те про се поки йшов процес. Далі безкоштовний апгрейт прошивок якщо буде нова чи щось не сподобається у тій що залили. Мені поведінка авто після чипування трохи більш подобається ніж до. Не скажу шо там аж 150 лошадок добавилося, але мабудь все що можно витягнути з моїх 80 лошадок витягнули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...