Перейти до змісту

Чи готові ми визнати себе винними у геноциді поляків?


Basil

Рекомендовані повідомлення

 Польща офіційно відкинула пропозицію Ради федерації Росії виступити зі спільним осудом України за популяризацію ОУН-УПА і перегляд статусу її ветеранів. За словами голови польського Сенату Богдана Борусевича, Варшава не буде цього робити, щоб не підігрувати російській антиукраїнській пропаганді.
 
Про це повідомляє Gazeta Wyborcza з посиланням на заяву голови верхньої палати парламенту Польщі. Борусевич визнав, що серед українців дійсно діячі ОУН і УПА стають все більше популярними. Нагадуючи про негативне ставлення до українських націоналістів у Польщі і звинувачення їх у військових злочинах, він підкреслив, що сьогодні українці захоплюють боротьбою за незалежність України, яку вели ОУН-УПА, а не виправдовують спірні вчинки формувань часів Другої світової війни.
 
ЗІ. І коментар:
Klaudiusz Wesołek: Rozliczenia nas czekają ale niechsię nam nikt w nie wpierdala, bo to są NASZE rozliczenia
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто не маю нічого проти поляків і не мав. Ба, більше, в одного з дідів з Рівненщини було ополячене прізвище, що закінчувалось на -ський (-скі). Але при особистій зустрічі поляків уже тут, у США, я сам здивувався, що я ще дуже толерантна особа, порівняно з ними.

Старші, здавалося б, люди. Стояли в черзі на підйомник в гори, і ми, і вони очевидно ж, на відпочинку.

Вирішив привітатись, бо почув оте "пше-пше". Виявилось, було дві родини. Одна поляки, інша босняки. Босняки взагалі якесь бидло, витріщаються на всіх, тикають пальцями, приблизно як кацапи на відпочинку. Як з дикого краю.

Розговорився з поляками, само собою, представився звідки я і хто я. Вся розмова проходила англійською. Кхм, я навіть не встиг нічого сказати, як вони перейшли на політику і... в мене відібрало мову. 50-літня полька, віком приблизно як моя мама, наче мав би бути мозок і якесь розуміння, а говорила як безмозке російське бидло. Купа імперських амбіцій, розказувала шо Польша раніше була більшою країною, ото відібрали у них території, Львоф, Львоф відібрали. Я млять просто обімлів. Кажу, це ви про наш Львів? Нєт, Львоф. Я кажу ну у нас Львів, українське місто. А я кажу, взагалі з Волині. поруч з польщею, знаєте? бачу, у пшечки просто реактивна тяга в районі сєдаліща наростає. Дивно, кажу, що у вас таке відношення до всіх, наче всі вам винні. Братні ж народи наче, навіть мова подібна. Реактивна тяга в районі сідла у неї просто переросла в ядерний гриб. "Ні, в нас нема нічого подібного в мовах, я нє панімаю па украінскі нічого, а от па рускі панємаю". Моя мала каже ігноруй їх, нам ні до чого скандал, ми на відпочинку. Нарешті черга підійшла до нас, ми зайшли в підйомник, зайняли місце біля вікна... і тут до нас підмощується та ж полька і продовжує проводити розмову, як наче ми друзі. Переключилась на те, яка Польща дивовижна країна і як там усе добре (а у нас ні, вона про це не забула згадати).

"Братні поляки" виявились з Вроцлава. Ще пояснювала нам як писати слово Вроцлав, ніби я того не знаю. Розказувала, що Краків фуфло і надто багато приїжджих, а от Вроцлав зашибісь.

Ах да, доньку її (на вигляд 17-18 років) звали Наталя ("Натальа"). Ну, зовсім нічого спільного з Українцями.

Я це не до того написав, аби тут побідкатись про відношення до нас, українців. Мені як солов'ю, люблять мене молдовани, босняки, пшеки чи кацапи чи ні. Але ну має ж бути якась культура і виховання. Зустрілись на нейтральній території, чого ворогувати чи хамити?!

Не будуйте собі ілюзій про братні народи. Братнішими, ніж представники одного народу, більше бути ніхто не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...