Перейти до змісту

Питання до студентів МАУПу


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Ну от і прийшла перша сесія для дистанційника (nota bene: який жодного разу не був на парах--бо робота-- , який не знає в лице жодного свого одногрупника, а тим більше викладача)

Хто стикався з такою проблемою?

Як здаються сесії там?

Людііі..памагітє!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю сесії там здаються :( Завжди. Просто трохи там працював одміном(рік чи два назад), то спілкувався із студентами, казали, що здавали без проблем. Хоча власне самі студенти точніше розкажуть (я думаю такі тут є)

З.І. Екзамени не здаю - ніззя мені там появляцця :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчив 3 роки тому. Теж навчався дистанційно. Але пари відвідував. Чого б в суботу їх не відвідувати ? Цікаво було згадати студенське життя з перервою у 10 років :( Сесія здається легко і ненапряжно, а головне без додаткових фінансових затрат. Треба, звичайно, якесь уявлення про предмет мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну. я теперішнього одміна знаю. теж там вчиться. але він на пари ходить :()

мну цікавить такся:) я не хочу являтись там також. бо немає бажання втрачати гроші на роботі

Закінчив 3 роки тому. Теж навчався дистанційно. Але пари відвідував. Чого б в суботу їх не відвідувати ? Цікаво було згадати студенське життя з перервою у 10 років :( Сесія здається легко і ненапряжно, а головне без додаткових фінансових затрат. Треба, звичайно, якесь уявлення про предмет мати.

ну от. а а я на сесію явитись не завжди зможу. бо якраз в той період тут планується масове прибуття забугорщини ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну. я теперішнього одміна знаю. теж там вчиться. але він на пари ходить :()

мну цікавить такся:( я не хочу являтись там також. бо немає бажання втрачати гроші на роботі

Іллі привіт :) Ми разом починали. До речі яка в тебе спеціальність? Пара моїх одногрупників працює викладачами (а може вже і більше чим пара, давно не цікавився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іллі привіт :( Ми разом починали. До речі яка в тебе спеціальність? Пара моїх одногрупників працює викладачами (а може вже і більше чим пара, давно не цікавився.

передам :(

ОБлік і аудит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОБлік і аудит

В ПМ список викладачів скиь, мо кого знаю, з таксами :( Або в асько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
З.І. Екзамени не здаю - ніззя мені там появляцця :(

Рабин заборонив. МАУП - це ж антижидівське логово :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Екзамени не здаю - ніззя мені там появляцця :(

Рабин заборонив. МАУП - це ж антижидівське логово :(

Нє дєнєх должен :) (шутю канєшно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абалдєть.

таланту форумчан у флуді немає меж! ;))

тему про те, як же ж здати сесію перетворили у дискусію культурно-расової політики університету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну даффайте ще в політику сунемось - в них тамш ше Консервативна партія України є :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Доречі вони цікаві газетки продають на театральный площі за символічну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі вони цікаві газетки продають на театральный площі за символічну ціну.

"Персонал" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто якщо я піду продавати їхні цікаві газетки, то здача сесії просто так мені гарантована??? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...