Перейти до змісту

потрібна консультація спеціаліста (пенсійний)


natalka)

Рекомендовані повідомлення

Шукаю хто може надати консультацію (мені :)) та пропозиції по розрахунках пенсії (не теорія, а так сказати інсайд).

Подробиці в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто відразу вказати - по державній пенсії, чи накопичувальній ;)

один агент по недержавній вище вже відмітився, далі спаму буде ще більше :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже досягнули пенсійного віку :) ?

консультація мені, а пенсія (державна) не моя, ішотутнепонятного :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже досягнули пенсійного віку :) ?

консультація мені, а пенсія (державна) не моя, ішотутнепонятного :_08:

на правах офтопу - міг би побитись об заклад, що Катя запропонувала страхову компанію :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...на правах офтопу - міг би побитись об заклад, що Катя запропонувала страхову компанію :)

Не коректно розповідати тут про приватну переписку ;) Якщо Катя захоче, то сама відпише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на правах офтопу - міг би побитись об заклад, що Катя запропонувала страхову компанію :)

Власне нічого поганого в цьому не бачу ...

Не коректно розповідати тут про приватну переписку ;) Якщо Катя захоче, то сама відпише.

Знайшли те що шукали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразок в файлі.Взято для людини якій вигідно брати п*ять років до 2000 (95-2000) але можна брати любі п*ять років (або тільки після 2000р.)можна вставляти свої дані і порахується автоматично.Середня зп по Україні можна взяти на сайті пенсійного фонду.В файлі формула тільки до 2000року , далі можна скопіювати і вставити самому (якщо хоч трохи дружиш з EXCEL-розберешся якщо ні пиши всі дані -розрахую.

Прошу вибачення .Не дозволено прикріпити файл EXCEL.Певно "уважаємиє" не дають.Скинь мило в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...В файлі формула тільки до 2000року , далі можна скопіювати і вставити самому (якщо хоч трохи дружиш з EXCEL-розберешся якщо ні пиши всі дані -розрахую.

Прошу вибачення .Не дозволено прикріпити файл EXCEL.Певно "уважаємиє" не дають.Скинь мило в ПП.

Для розрахунку можна і скористаться "пенсійним калькулятором" що є на сайті ПФУ. Дякую, але мене це не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

в управлінні ПФУ в Луцьку, майже ніхто не в курсі, що є такий веб-портал. лише з третьої спроби, дійшовши до начальника відділу в управління ПФУ в Луцьку, випадково хтось із працівників підсказав, що дійсно в управлінні є працівник, що займається реєстрацією заяв для реєстрації на порталі. у інших випадках відправляли то в фонд соцстраху, то в податкову.

 

на порталі зареєструвались, але єдина відповідь з порталу на будь-яке меню в особистому кабінеті 

 
Server Error
404 - File or directory not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

 

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

в управлінні ПФУ в Луцьку, майже ніхто не в курсі, що є такий веб-портал. лише з третьої спроби, дійшовши до начальника відділу в управління ПФУ в Луцьку, випадково хтось із працівників підсказав, що дійсно в управлінні є працівник, що займається реєстрацією заяв для реєстрації на порталі. у інших випадках відправляли то в фонд соцстраху, то в податкову.

 

До речі, останні кілька років це була "парафія" В. Рубльова, очільника Волинського Укропу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...