Перейти до змісту

Продам раму Cannondale Caffeine


Alexandrex

Рекомендовані повідомлення

Продам свою раму Cannondale Caffeine. під шток 1.5

Розмір 19. Тільки під дискові гальма.

Купував вживану. Я катався небагато. Значних подряпин чи вмятин немає. Є підкраси від попереднього власника.

В комплекті глагол, каретка, винос і вилка Fatty Ultra DRL80 повітря, масло, локаут.

Вилка потребує заміни картриджа! Вилка працює але погано. Поломані голчасті підшипники, масляний шток має подряпини і пропускає масло, пильник не рідний, загублена кришка регулятора відскока.

Такою вилка була при покупці.

До рами чудово пасувала б Lefty. У мене зараз змоги купити її немає, знайти аналогічну вилку важко тому продаю раму.

Рік випуску не знаю, вагу рами теж, велосипед в зібраному стані. Знаю що рама легка, має гарні заполіровані зварні шви і здається що рама карбонова. Знаходиться в Луцьку

Ціна 4500 гривень. Можливий торг. Кого зацікавить пишіть. Можу зробити детальні фото або показати велосипед.

post-6377-0-64141100-1445804903_thumb.jp

post-6377-0-76745600-1445805511_thumb.jp

post-6377-0-18608700-1445805521_thumb.jp

post-6377-0-91753000-1445805533_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крутота! ця рама реально невбиваєма. бажаю щоб скоріше знайшла хорошого власника, а не такого, що вбиває fatty в хлам :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вилка такою вже була. Я купував і думав що переберу, змажу підшипники і буду кататися. Я не знав що шток подертий. Хтось так розбирав вилку підручними інструментами. Я поставив навіть додаткові манжети на шток, залив густіше масло, вистачає на пару днів а далі знов травить... Пімпочку регулятора загубив вже я в лісі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це просто жарт був, не переймайся ) в цю раму нескладно встановити звичайну вилку, конус чи пряму. через адаптер чи з заміною рульової. а рама дійсно класна :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Винос продається ?

 

тобі треба винос до Lefty/Fatty на 1.5" ? то в мене є зайвий. напиши в приват, поговоримо про ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...