Перейти до змісту

Повне місячне затемнення


Рекомендовані повідомлення

Завтра зранку земляни спостерігатимуть повне місячне затемнення

21 лютого рано-вранці жителі Землі зможуть спостерігати останнє до 2010 року повне місячне затемнення, під час якого можна буде стежити за тінню нашої планети, яка накриватиме Місяць.

Завтрашнє 3, 5-годинне затемнення буде добре видно майже на всій території планети, за винятком азіатських країн та Австралії.

За розрахунками вчених, унікальне явище почнеться о 3:43 за київським часом і завершиться о 7 годині 9 хвилин. Повністю закритим місяць перебуватиме в період з 5:01 до 5:51.

Місячне затемнення спостерігається на половині території Землі, де на момент цього унікального явища - ніч. Відбувається місячне затемнення у той момент, коли Сонце, Місяць і Земля опиняються на одній лінії, причому наша планета - у центрі.

Астрономи повідомляють, що максимальна теоретично можлива тривалість повної фази місячного затемнення становить 108 хвилин. Слід зазначити, що навіть під час повного затемнення Місяць не зникає повністю, він просто стає темно-червоним. Це пояснюється тим, що Місяць навіть у фазі повного затемнення продовжує висвітлюватися.

Завтрашнє місячне затемнення найчіткіше буде видно з території Європи, Росії, Південної та Північної Америки.

Нагадаємо, що попереднє повне місячне затемнення відбулося 28 серпня 2007 року, а от наступне трапиться 21 грудня 2010 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жииир..

Фотики налагодили ?? каву запасли? будильники навели???

І молитимемося на погоду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіберновина!

Тому що, для спостереження за таким явищем задіяні будуть ВСІ обсерваторії.. я не буду розповідати що це.. повинні знати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю, что не только мне не удалось сфотографировать Луну... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Облачно было :(

Я фотал до часу, а потом тучи налетели... :( В итоге сложил аппаратуру и пошел спать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...