Перейти до змісту

Шукаю майстра по ремонту мобільних (Луцьк)


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Кого б ви порадили, хто у Луцьку якісно ремонтує телефони?

В мене Нокіа не бачить сім-карту.

Всім дякую за відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь послугами "Смарфона" навпроти Сільпо по Кравчука, у "слоненяні" біля Авалівського банкомату. Бачив як багато представників ніби то майстернь приймають у людей апарати і туди носять) Сам раз так в Фуршеті здавав навпроти кас, а через деякий час випадково зустрівся з тією ж людиною у смартфоні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отдавал свой смарт на починку kushmiruk-у, остался доволен на 150%, все быстро и качественно. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав справу з kushmiruk, залишився повністю задоволеним ціною, якістю та швідкістю!

РЕКОМЕНДУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені тоже нада.

Nokia C3-01 Touch and Type - був зламаний сім-тримач - не питайте як :_08:

Після заміни сім-тримача (Робим Гуд), пропала поліфонія повністю. Після повторного звернення - появилася частково (зробили безкоштовно-тому що до заміни сім тримача проблем з телефоном не було ніяких). Занесла ще раз (3-ій) - вроді зробили сказали що поміняли динамік поліфонії (зробили безкоштовно). Зараз дуже погано ловить мережу і коли я говорю то мене деколи чути уривками... Але нести в Робим гуд знову по гарантії вже пізно - 2 місяці пройшло - не несла раніше бо якраз МТС налаштовував 3Г - всі на зв'язок жалілись і я думала що в мене те ж саме.

Хто може подивитись? Потрібно якісно і швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...