Перейти до змісту

OPERA 9.26


Гість lychanun

Рекомендовані повідомлення

OPERA 9.26 :)

Обновилась Opera - один из самых распространённых браузеров, и я думаю,что в представление не нуждается

По результатам многих тестов Opera является самым быстрым браузером.

FTP/Soft/Opera_9.26_International_Setup

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/Opera_9.26_Int...ional_Setup.exe

:);):);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
у чому відмінність між даною і попередніми версіями?

Ну мабуть є якась відмінність, так би ж прото не писали на оф.сайті, що нова версія <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у чому відмінність між даною і попередніми версіями?

див. тут:

http://ru.opera.com/products/desktop/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

infо

Що нового у 9 версії я знаю. Але мова, конкретно про 9.26!!!

Я тему глянув, і подумав: для чого мені поновляти свою 9.21 на 9.26?

Тому і запитав у автора про відмінності!

Але, наскільки я розумію, відповіді немає? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

infо

Що нового у 9 версії я знаю. Але мова, конкретно про 9.26!!!

Я тему глянув, і подумав: для чого мені поновляти свою 9.21 на 9.26?

Тому і запитав у автора про відмінності!

Але, наскільки я розумію, відповіді немає? :)

Якщо чесно я сам не знаю чого нового <_< Але як кажуть "Все , що нове краще забуте старе" :D

Мабуть повиправляли якісь помилки, недоліки, но це все мої догади. :D Тобі вибирати міняти Оперу на оновлену чи ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

infо

Що нового у 9 версії я знаю. Але мова, конкретно про 9.26!!!

Я тему глянув, і подумав: для чого мені поновляти свою 9.21 на 9.26?

Тому і запитав у автора про відмінності!

Але, наскільки я розумію, відповіді немає? :D

http://www.opera.com/docs/changelogs/windows/

Всім бігом оновити версію ! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше сразу уж 9,5 качайте, хоть и бетку на английском, зачетна прога. Парвда настройки с 9,25 не переносятся на 9,5 (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше сразу уж 9,5 качайте, хоть и бетку на английском, зачетна прога. Парвда настройки с 9,25 не переносятся на 9,5 (

Я з тобою, що до того щоб зразу качати 9,5 не згідний, є пару причин:

1,Це старіша версія за 9.26.

2,Вона ще толком недорозроблена.

3,Немає можливість скачати на російській мові.

4,І я щось пробував її скачати , але там ссилкі на скачування не було коли нажмиав на Opera 9.50 beta 1

:D:) Я вам скинув цю Oper-y 9.26, а вибір за вами хочете качаєте і встановлюєте, а хочете ні :):)

IMG3986-1203522908.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 9,5бета. є один глюк. скачав мовний файл ukrainian.lng в налаштунках вказав його адресу, стала україномовна опера, вимкнук ПК, наступного дня вмикаю, а там англомовна опера.

якщо немає рос мови..., думаю це не проблеми, можна юзати і англомовну, а кому кортить локалізувати шукайте мовні файли,їх є кілька версій, від різних перекладачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поставив собі 9.26 нічого нового не замітив. Тільчи часто почала вилітати(особливо при згортанні/розгортанні). Всі настройки збереглися...

2skinik переіменуй ukrainian.lng в english.lng і заміни ним стантартний і буде тобі щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив собі 9.26 нічого нового не замітив.

Читай changelog, ти нічого і не мав замітити.

Тільчи часто почала вилітати(особливо при згортанні/розгортанні). Всі настройки збереглися...

Поверх якої версії ставив ?

Спробуй поставити на чисто. Тільки попередньо зроби бекап своїх настройок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив поверху 25 версії. Ось вже тиждень - політ нормальний. Ніяких глюків не спостерігав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я користуюсь Opera AC.Не глючить і має набагато більші можливості,ніж звичайна.Ставиться поверх любої опери (тільки поверх,а не окремо,бо це доповнення).Раджу всім.Можу скинути на фтп,а можете самі закачати http://www.opera-ac.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я користуюсь Opera AC.Не глючить і має набагато більші можливості,ніж звичайна.

Також нею користуюсь. На жаль, останнім часом, щось Lexi та Creator пригальмували у розробці нових версій. ;)

Ставиться поверх любої опери (тільки поверх,а не окремо,бо це доповнення).

А тут ти не правий, бо є версії з вже включеною Оперою 9.22 чи 9.23. А от Opera AC Builder ставиться поверх вже встановленої Опери і не "любої", а до 9.5 бети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2skinik переіменуй ukrainian.lng в english.lng і заміни ним стантартний і буде тобі щастя

я так і зробив.

але є інші глюки: відкриваю локальну веб-сторінку, редегую її, оновлюю в браузері, а сторінка лишається такою як була до редагування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває таке. Кешується десь видно. Ніби й оновлюєш, а результат від того не міняється. І це не залежить від того, чи сторінка локально чи віддалено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был на 9.25 поставл 9.26, заметил что по ссылке переходит хуже. Т.е. Опера не слушаеться перехода по ссылке пока не загрузила текущую страницу. Надо нажимать Стоп, а потом кликать, тогда проходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неставте цю Оперу вона глючена :) (просто через сек. 30 вилітає :smile3: )!!!!!!!!!!!Хай краще стоїть 9.25 вона хоть нормальна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был на 9.25 поставл 9.26, заметил что по ссылке переходит хуже. Т.е. Опера не слушаеться перехода по ссылке пока не загрузила текущую страницу. Надо нажимать Стоп, а потом кликать, тогда проходит.
у мну - ні. все ок.

2 Діма: в мене все ок. поробуй удалити і наново поставити.

коли поставив 9.26 всі настройки полетіли.

десь через два дні пришлось перегрузити пк, відновились всі настройки 9.25 - не відрізнити що нову оперу поставив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неставте цю Оперу вона глючена :) (просто через сек. 30 вилітає :smile3: )!!!!!!!!!!!Хай краще стоїть 9.25 вона хоть нормальна

Ти її поламав... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...