Перейти до змісту

Що за страйк в центрі?


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

ВВС каже що в центрі все перекрито пішоходами які ходять туди-сюди по зебрі в кількох місцях. Хто в курсі?

Які вимоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перекрито на Шевченка біля споптшколи і біля виїзду на Б.Хмельницького, дуже повільна тягнучка, на кільці на Набережній регулювальник. Обирайте інші маршрути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... протестувальники заявили, що у випадку, якщо їм не виплатять заробітну плату за три місяці, вони перекриють теплопостачання у Луцьку. ..."

джерело

а чому не своєму начальству?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому не своєму начальству?

Треба мати якусь солідарність а не бути моя хата з краю... бо ж це мене не стосується, а увійти в положення людей, які працюють місяці і без заробітної плати!!!

Ось були б всі солідарні як в тій же європі, забастували б майже всі і одразу для підтримки тепловиків, і допомогли б людям і самі б немали дискомфорту, і інші боялися б не виплачувати з/п. А то тільки надсміятися над людьми і все.... ну чисто українська теперішня натура!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... протестувальники заявили, що у випадку, якщо їм не виплатять заробітну плату за три місяці, вони перекриють теплопостачання у Луцьку. ..." джерело а чому не своєму начальству?

а шо-то всі плакати у них на рсуком єзикє? а їм черепи часом не тріснуть, якшо вони спробують відключити опалення, особливо, при умові, що більшість населення сплачує за опалення вчасно ще й при таких тарифах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо-то всі плакати у них на рсуком єзикє? а їм черепи часом не тріснуть, якшо вони спробують відключити опалення, особливо, при умові, що більшість населення сплачує за опалення вчасно ще й при таких тарифах?

а тобі серце кровью не обливаються що вони місяці без З/П і діти плачуть їсти хочуть???

чи тобі пох. це ж не твої діти, правда, тому і черепи в них теж не тріснуть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас умоляю.

Луцьк тепло - анахроізм для кормління Кропиви.

Тільки в нас в місті не поставиш автономку у квартирі, тільки підїздом і то дахову.

Розігнати іх всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З липня місяця люди не отримуали зарплату,а на роботу ходять і дають гарячу воду і тепло......того і бастують,бо нічого іншого не остається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тобі серце кровью не обливаються що вони місяці без З/П і діти плачуть їсти хочуть??? чи тобі пох. це ж не твої діти, правда, тому і черепи в них теж не тріснуть!!!

ні і шо? чи мені ще голодними дітьми в Азії і в Африці перейнятись?

З липня місяця люди не отримуали зарплату,а на роботу ходять і дають гарячу воду і тепло......того і бастують,бо нічого іншого не остається.

Ось саме тільки ходять і ніхєра не роблять. В мене в дворі труби міняють з травня і до цього часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким як ти я б їх зовсім не міняв. Вони ж не в себе в дворі міняють....)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... протестувальники заявили, що у випадку, якщо їм не виплатять заробітну плату за три місяці, вони перекриють теплопостачання у Луцьку. ..."

джерело

а чому не своєму начальству?

У начальства, я так гадаю, автономне опалення))))) Мене дивує не сама акція( жити без грошей, особливо коли дітки маленькі-важко), а те, що саме перед виборами то все відбувається..... Заказуха?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким як ти я б їх зовсім не міняв. Вони ж не в себе в дворі міняють....)))))

так споживачами послуги підприємства оплачувались - оплачувались (поки було тепло і гаряча вода), ремонт робиться з травня - підготували до зими 20% теплосистем (в новинах написано) - тобто майже нічого не зробили

питання: чим працівники займались ціле літо? чи вони з думкою: мені не платять - не буду робити, відгуляли літо, а тепер згадали про зп?

"... протестувальники заявили, що у випадку, якщо їм не виплатять заробітну плату за три місяці, вони перекриють теплопостачання у Луцьку. ..."

джерело

а чому не своєму начальству?

У начальства, я так гадаю, автономне опалення))))) Мене дивує не сама акція( жити без грошей, особливо коли дітки маленькі-важко), а те, що саме перед виборами то все відбувається..... Заказуха?

це повезло працівникам, що похолодання почалось раніше за вибори, може вирішать питання. була б тепла осінь - то в опаленні виникла б потреба вже після виборів, а нова влада поки б почала чухатись, то й весна б прийшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким як ти я б їх зовсім не міняв. Вони ж не в себе в дворі міняють....)))))

Уявим аналогічну ситуацію: ти прийшов в супермаркет, набрав візок продуктів, на касі заплатив, а касир забирає твої продукти і каже: "фіг тобі, а не продукти, нам з липня зарплату не платять і за це тепер вам в будинку ліфт відключимо", а перед цим вони 4 місяці були на переобліку. Таким як ти я б ті продукти зовсім не продавав. Вони ж не собі їх продають....)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі такі ділові директори, аж страшно.

Ось вам і демократія у всій своїй красі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас умоляю.

Луцьк тепло - анахроізм для кормління Кропиви.

А яким боком Кропива до Луцьктепла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте поставити себе на місце працівника Луцьк тепла.

Робиш місяць а грошей не платять, питаєш а коли будуть, у відповідь - потім, скоро, завтра, пізніше.

Ходиш туди другий місяць, їсиш одну картоплю і закрутки минулорічні, питаєш а коли будуть, у відповідь - потім, скоро, завтра, пізніше.

Все ще тримаєшся третій місяць, картопля майже закінчилась, закрутки вже давно поз'їдати, питаєш а коли будуть, у відповідь - потім, скоро, завтра, пізніше.

По вашому чекати ще місяць два це є правильний вихід з ситуації?

Основна проблема типового жителя планети Земля не в нестачі моральності, а у тому, що ми не вміємо у достатній мірі поставити себе на чиєсь місце.

https://youtu.be/iJqlwkX4hnM?t=157

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробуйте поставити себе на місце працівника Луцьк тепла.

а чим винні люди, які поспішають додому після роботи? комусь дитину з садочка/школи забрати, хтось запізнюється на поїзд/автобус, хтось на побачення, комусь до закриття магазину/установи треба встигнути по своїх питаннях.

влаштували б страйк під кабінетом директора свого - не випускали б його додому, чи під міськ/обл радами - не пускали б чиновників, які причетні хоч якимось боком до тих бюджетних коштів.

так ні - людей додому не пускали, зробили затор на пів-міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше за все хочуть привернути увагу громадькості. "Гуртом і батька легше бити".

... Або і справді заказуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте поставити себе на місце працівника Луцьк тепла.

Ситий голодного не розуміє ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одна відповідь для комунальниківта держслужбовці та інших бюджетників, чого ви ниєте за зарплати (їх розмір, не оплата).

Щось не влаштовує звільняйтесь, а не сидять там роками... бо робота для ледачих та й вкрасти можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одна відповідь для комунальниківта держслужбовці та інших бюджетників, чого ви ниєте за зарплати (їх розмір, не оплата).

Щось не влаштовує звільняйтесь, а не сидять там роками... бо робота для ледачих та й вкрасти можна

Скількі Вам років? В наш час ДУЖЕ складно найти офіційну роботу(тай взагалі роботу) якщо тобі більше 50-55 років, а більшість працівників підприємства мають за 50. Тому і сидять люди на тій роботі щоб до пенсії доробити і мати більший стаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...