Перейти до змісту

Проблеми з компом. Пропадає звук час від часу


aroma

Рекомендовані повідомлення

Власне звук пропадає час від часу без відомих причин і по не зрозумілих алгоритмах.

Звук пропадає в плеєрах, відео завісає, також це стосується і веб. В браузерах тоже відео завісає. Після перезагрузки музичного треку звук відновлюється. Хоча в монтажні програмі (відеомонтаж) звук не пропадає, а лишається під час пропаданія у всьому компі.

Не хочеться переустановлювати систему, можливо хтось стикався з цим або знає в чому проблема?

Дрова нові, переустанавлював, з нуля навіть. Не помогло.

В неті рився, багато балачок але поки нічого не помогло

Буду вдячний.

Є підозра на відяху (nVidia 650Ti)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодеки переставити\оновити? (K-Lite Mega Codec Pack зазвичай стабільні\безпроблемні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіанти:

1. прогнати декілька відео на KMPlayer'і

2. замінити на деякий час відяху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно в мене було так що музика грає потім пропадає звук комп тормозить. заходиш в диспечер ивбиваєш плеєр і тоді все знов пішло. Мені допомогли кодеки. правда з того часу такого на жодному з крмпів не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така фігня ще може трапитися, коли проблеми з вінтом. Заюзаний СВОП-файл, і читання з нього неможливе (бед блоки в тому місці).

Подібна фігня була на хр, коли вінт переходив в режим РІО, замість ДМА.

Або все ж таки глючить мамаша, може є конденсатори піддуті.

Варіантів -вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене буває, що звук пропадає після того, як комп вийшов зі сну чи гібернації - всі аудіорегулятори працюють, ніде ніякі помилки не вискакують, але звуку в колонках немає. Як не дивно, допомагає, окрім перезавантаження, тупо вийняти і вставити аудіоштекер від колонок в комп'ютер (в мене колонки звичайні стерео, 2.0, на один штекер) - звук відразу появляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...