Перейти до змісту

Потрібно терміново відправити факс


Lesichka

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось знає, де в Луцьку можна скористатися факсом терміново?! Відправка док. в іншу обл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути на пошті, наймовірніше на центральному відділенні на кривому валу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

над магазином "Пано" що в центрі, раніше надавали таку послугу, чи ще надають точно незнаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість організацій мають факси. Попросіть про послугу у обмін на щось смачненьке до кави :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Тема стара, але актуальна для мене зараз. Підкажіть, будь ласка, де зараз в Луцьку можна відправити факс по Україні. Буду дуже вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Las сказано:

Тема стара, але актуальна для мене зараз. Підкажіть, будь ласка, де зараз в Луцьку можна відправити факс по Україні. Буду дуже вдячна.

шукайте сервіси в інтернеті для відправки факсів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, case_l сказал:

шукайте сервіси в інтернеті для відправки факсів

Дякую) Шукала. Безкоштовні сервіси на 3 документа вже знайшла, завантажила. Але мені потрібно більше як 3 відправити, одним повідомленням.. Це треба проплатити сервіс, закачати, зачекати підтвердження проплати і т.д. Якби мені цей сервіс був потрібен часто, то так - питань нема. А один раз відправити і ради цього оце все проходити лінь))  краще заплачу гроші тим, у кого є факс за відправку. Тому хочеться знати, куди точно їхати в понеділок, щоб відправити і забути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...