Перейти до змісту

Справжнє інтерв'ю Ніни Матвієнко про АТО і олігархів і Україну


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

Ніна Матвієнко розуміє розклади

А дехто ще готовий за Пороха голосувати. І за Сєню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тротилу би в те кубло пару чемоданів, а тих хто не прийшов на засідання на передову з саперськими лопатками за Україну постояти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тротилу би в те кубло пару чемоданів, а тих хто не прийшов на засідання на передову з саперськими лопатками за Україну постояти.

Собі в одне... Передова це місце для справді достойних людей... Злізь з компа спершу, а потім давай такі поради

Яке хто має право вбивати тих кого сам же обирав більшісттю? Ви голосували за "телевізор", за майданчики, за 500грн, за гречку. Та в кінці кінців просто не прийшовши на вибори дали змогу пройти тим кому на вас так би мовити наср@ти. А тут за зараз дивуєтесь?! Немає чому!

Лише поглянути на те кого обрала область на останніх виборах стає ясно... Жріть те лайно, що замовляли, ой, обирали! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec ти ж ту більшість теж обирав, гречку чи гроші я не брав і з моїх знайомих набрав ніхто, якщо вже насмілився таке говорити то ти не "по адресу" звернувся.

А.С. Голосував я не за діючу владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю я Матвієнко. Не люблю і все. А ще, вона була за яника, в свій час. Цікаво, чиї інтереси вона зараз відстоює?

реально - нічого нового я не почув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec ти ж ту більшість теж обирав, гречку чи гроші я не брав і з моїх знайомих набрав ніхто, якщо вже насмілився таке говорити то ти не "по адресу" звернувся.

А.С. Голосував я не за діючу владу.

Ти насмілився говорити про передову як місце покарання, тобто ти неймовірно образив тих людей які добровільно, з власної волі, ціною власного життя і здоров"я боролися, за те, щоб на сьогоднішній день кордон з московією не проходив по Стиру чи Бугу.

Передусім ти маєш це усвідомити і вибачитись перед тими людьми, багато з них я знаю читають борду і від цього їх просто верне!

а стосовно того голосував ти чи не голосував, але більшість обрала раду в законний спосіб і чи подобається тобі це чи не подобається, але маєш змиритися, це основа демократії.

А свої фантазії кого б ти перестріляв/підірвав/зарізав лишии при собі, або оголоси війну суспільству і починай вже, наприклад з сусідів по вулиці, колег, знайомих, плавно переходь на незнайомих бо це їх вибір. Я теж за них не голосував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти насмілився говорити про передову як місце покарання, тобто ти неймовірно образив тих людей які добровільно, з власної волі, ціною власного життя і здоров"я боролися, за те, щоб на сьогоднішній день кордон з московією не проходив по Стиру чи Бугу.

Для початку, я про покарання нічого не говорив, чому ти не сприйняв захист держави як обов'язок? По твоєму всі хто на АТО відбувають якесь покарання чи що?

Передусім ти маєш це усвідомити і вибачитись перед тими людьми, багато з них я знаю читають борду і від цього їх просто верне!

Я їх не зачіпав та жодним слово не згадав ні одного з бійців, я не маю ніякого права говорити про них чи їх дії якось негативно.

а стосовно того голосував ти чи не голосував, але більшість обрала раду в законний спосіб і чи подобається тобі це чи не подобається, але маєш змиритися, це основа демократії.

А свої фантазії кого б ти перестріляв/підірвав/зарізав лишии при собі, або оголоси війну суспільству і починай вже, наприклад з сусідів по вулиці, колег, знайомих, плавно переходь на незнайомих бо це їх вибір. Я теж за них не голосував...

Дядько, що в тебе з психікою??? Різати сусідів? За що? Якщо ти не голосував то це робиш?

Стосовно виборів я не впевнений на 100% що вони не фальсифіковані (я не про якісь конкретні вибори), тобто кричати що що ви самі вибирали після того як "каруселі" запустили чи коли урни пропадали кудись. Про це можна говорити багато, але негатив на конкретних людей виливати не потрібно, це я про те що ти в мій адрес пишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...