Перейти до змісту

Який інтернет підключити?


Рекомендовані повідомлення

який інформативний млять пост.. хочеш, щоб тобі тут допомогли? тоді не полінись хоча б написати "за" в яку сторону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який інформативний млять пост.. хочеш, щоб тобі тут допомогли? тоді не полінись хоча б написати "за" в яку сторону?

Я хотів спитати, в людей які можливо живуть десь в тому районі і знають який там інтернет хочаб є, яку тобі інформацію ще потрібно, ти сам то не особо пояснив якої інфи не хватає????

Якщо не живеш в тому районі то просто помовчи.

Датагруп. цена = скорость => лучшее решение

А по цій вулиці дата груп підключає, чи ви просто від фанаря написали перший провайдер який знаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який інформативний млять пост.. хочеш, щоб тобі тут допомогли? тоді не полінись хоча б написати "за" в яку сторону?

Я хотів спитати, в людей які можливо живуть десь в тому районі і знають який там інтернет хочаб є, яку тобі інформацію ще потрібно, ти сам то не особо пояснив якої інфи не хватає????

Якщо не живеш в тому районі то просто помовчи.

Датагруп. цена = скорость => лучшее решение

А по цій вулиці дата груп підключає, чи ви просто від фанаря написали перший провайдер який знаєте?

а ти не вкурсі що підключають не тільки вулиці, а й будинки, якщо ти такий ахуений і вуний, зайди на сайти провайдерів й сам виріши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СОАД

Я хотів спитати в людей який інтернет можна підключити за цею вулицею що живуть в тому районі, а не тратити куча часу на пошук по провайдерах, до чого тут ахуенний і вумний, я просто не погоджуюсь з АндрійВс що повідомлення не інформативне.

Мені би підійшла би проста відповідь типу там є такий такий інтернет, все точка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хотів спитати в людей який інтернет можна підключити за цею вулицею що живуть в тому районі, а не тратити куча часу на пошук по провайдерах

А что мешает посмотреть в интернете?

У каждого провайдера прописана зона покрытия, цены... в чем проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хотів спитати в людей який інтернет можна підключити

То чого не спитав? (Як спитав, так і відповіли).

я просто не погоджуюсь з АндрійВс що повідомлення не інформативне.

А що інформативного? Невже одразу впадло розписати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп. цена = скорость => лучшее решение

А по цій вулиці дата груп підключає, чи ви просто від фанаря написали перший провайдер який знаєте?

Тю, аби твої гроші оптику кинуть без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хоча, коли я промоніторила ціни, зрозуміли, що плата не така вже висока.

Ну я б так не сказав, у київстара найбільші ціни

CYBXr.jpg

Ну КС після поповнення рахунку ще нараховує таку ж суму на бонусний рахунок. Сам прекрасно розумію, що толку з них 0 т.я. телефонувати за них неможна, але як розтратний матеріал на смс та мобільний інтернет саме те.

Я думаю тут більше проблема не в тому, в кого який тариф, а в тому, чи є можливість підключення того чи іншого провайдера по конкретному будинку.(бо як такої можливості немає, і вибір стоїть між Укртелекомом і окремою лінією, то тут я думаю вибір очевидний)

Що стосується добровільно-примусової зміни тарифу-можливо у вас було підключення по якійсь акції, а тепер її термін пройшов? Якщо є з чого вибрати в будинку, то на рекламі біля під'їзду розвішують пропозиції цікаві, але не вічні. На це також потрібно звертати увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Скажіть будь-ласка по якості інтернету та ТБ Аверс. Зараз пропонують підключити разом по акції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Може тема і стара але щоб не плодити нову, запитання таке:

Що порадите підключити на Гордіюк 29 ??? Дома рідко але потрібен стаціонарний нет, може бути навіть невелика швидкість аби не дорого.

Дякую +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Sp_RoNdo сказано:

Що порадите підключити на Гордіюк 29 ??? Дома рідко але потрібен стаціонарний нет, може бути навіть невелика швидкість аби не дорого.

Дякую +

З усіх оптичних провайдерів що там є найдешевші тарифи в Домашнього телекому (Датагруп) http://www.domtele.com/lutsk/services/internet і Інтернет технології (Аверс) http://itlutsk.com.ua/privat в остальних двох тарифи більші - Київстар https://home.kyivstar.ua/uk/home-kyivstar/internet/lutsk і Аірбайтс https://airbites.net.ua/constructor Сам користуюсь Домашнім телекомом в сусідньому будинку, якість норм, швидкість завжди відповідає тарифу, навіть трошки більша, інколи бувають пропадання інету але рідко - декілька разів на рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...