Перейти до змісту

Рэмбо IV


BILL

Рекомендовані повідомлення

IMG118-1203697195.jpg

Рэмбо IV / Rambo IV DVD-Rip

2007-12-25 12:45:00 /

Название: Рэмбо IV

Год: 2007

Жанр: Боевик

Режиссер: Сильвестр Сталлоне

Сценарий: Арт Монтерастелли, Кевин Бернхардт, Кевин Лунд, Ти Джей Скотт, Сильвестр Сталлоне, Джеб Стюарт, Дэвид Моррелл

Продюсеры: Кевин Кинг, Ави Лернер, Сильвестр Сталлоне, Джон Томпсон

В ролях: Сильвестр Сталлоне, Джули Бенц, Сэм Эллиотт, Мэттью Марсден, Пол Шульце, Сай Моунг

Описание: Вьетнамский ветеран Джон Рэмбо отошел от дел и живет в полном уединении в Бангкоке, зарабатывая на жизнь тем, что разбирает старые лодки и танки на металлолом. Но однажды к нему обращается за помощью группа миссионеров во главе с Майклом Барнеттом и Сарой Миллер — им надо добраться по реке до Бирмы, а для этого миссионерам требуется проводник. Уже на протяжении пятидесяти лет в Бирме не прекращаются военные действия, и местным жителям, истощенным войной, отчаянно требуется помощь. Немного посомневавшись, Рэмбо переправляет миссионеров в Бирму, но через некоторое время после прибытия те попадают в засаду и оказываются в плену у отряда бирманских солдат под предводительством майора Па Ти Тинта. Спасательную операцию поручают Джону Рэмбо. Имея в своем распоряжении пять прекрасно натренированных наемников, Рэмбо должен вернуться в Бирму и освободить заложников.

Выпущено: Германия / США, Emmett / Furla Films / Lionsgate

Продолжительность: 1:35:00

Озвучивание: Дублированное

Файл:

Формат: DVD-Rip

Качество: XviD

Видео: 1801кб/с, 640x304

Аудио: MP3, 448кб/с

Размер: 1467 MB

post-3629-1203765774.jpg

post-3629-1203765800.jpgpost-3629-1203765800.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Рембо в своєму репертуарі ,по візуальному ряду (достовірності відправлення своїх ворогів на той світ ) ця серія дасть фору багатьом фімамам -ужасів.

не знаю чи цей сабж я дивився ,але перевод обірвався десь на середині.(в принципі він дальше і не був потрібний) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один раз дивився фільм в якості САМ. :mdr: Після того дивлюсь як мінімум DVD-Scr!!!! Чекаем ріп. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Waiting......

for HDTVRip ;)

Він має бути незабаром в тебе?

Чи він має бути в принципі? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, чекаємо. Який прикол дивитись бойовик в поганій якості?!

ИМХО, конечно, но боевики и "немецкая классика" как раз те варианты, когда качество - не важно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, чекаємо. Який прикол дивитись бойовик в поганій якості?!

ИМХО, конечно, но боевики и "немецкая классика" как раз те варианты, когда качество - не важно ;)

хм, а який прикол дивитись "німецьку класику" в поганій якості?! Нічого ж не розбереж: де п..., а де х... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, чекаємо. Який прикол дивитись бойовик в поганій якості?!

ИМХО, конечно, но боевики и "немецкая классика" как раз те варианты, когда качество - не важно ;)

хм, а який прикол дивитись "німецьку класику" в поганій якості?! Нічого ж не розбереж: де п..., а де х... ;)

Так... знавці німецької класики... Тут топік про фільм "Рембо-4". Це бойовик. Не треба переводити його в щось інше. Гоу ту флейм.

Я люблю бойовики. Ненапряжні, без замисловатих сюжетів - поганий образив доброго, вирізав всю його сім'ю - добрий замочив поганого з особливою жорстокістю та винятковим цинізмом. В мене робота така, що моск втомлюється - і тому мені хочеться дивитися щось таке, від чого він не напрягається.

І якщо я хочу дивитися кіну - то вона має бути хорошої якості. ТИМ БІЛЬШЕ, продовження легендарного бойовика, в якому має бути купа спецефектів і актор, достойний як минулого, так і нинішнього тисячоліть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, чекаємо. Який прикол дивитись бойовик в поганій якості?!

ИМХО, конечно, но боевики и "немецкая классика" как раз те варианты, когда качество - не важно ;)

хм, а який прикол дивитись "німецьку класику" в поганій якості?! Нічого ж не розбереж: де п..., а де х... ;)

Так... знавці німецької класики... Тут топік про фільм "Рембо-4". Це бойовик. Не треба переводити його в щось інше. Гоу ту флейм.

Я люблю бойовики. Ненапряжні, без замисловатих сюжетів - поганий образив доброго, вирізав всю його сім'ю - добрий замочив поганого з особливою жорстокістю та винятковим цинізмом. В мене робота така, що моск втомлюється - і тому мені хочеться дивитися щось таке, від чого він не напрягається.

І якщо я хочу дивитися кіну - то вона має бути хорошої якості. ТИМ БІЛЬШЕ, продовження легендарного бойовика, в якому має бути купа спецефектів і актор, достойний як минулого, так і нинішнього тисячоліть.

Якшо хтось нехоче ждати то звертайтеся закіну!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, чекаємо. Який прикол дивитись бойовик в поганій якості?!

ИМХО, конечно, но боевики и "немецкая классика" как раз те варианты, когда качество - не важно ;)

хм, а який прикол дивитись "німецьку класику" в поганій якості?! Нічого ж не розбереж: де п..., а де х... :)

Так... знавці німецької класики... Тут топік про фільм "Рембо-4". Це бойовик. Не треба переводити його в щось інше. Гоу ту флейм.

Я люблю бойовики. Ненапряжні, без замисловатих сюжетів - поганий образив доброго, вирізав всю його сім'ю - добрий замочив поганого з особливою жорстокістю та винятковим цинізмом. В мене робота така, що моск втомлюється - і тому мені хочеться дивитися щось таке, від чого він не напрягається.

І якщо я хочу дивитися кіну - то вона має бути хорошої якості. ТИМ БІЛЬШЕ, продовження легендарного бойовика, в якому має бути купа спецефектів і актор, достойний як минулого, так і нинішнього тисячоліть.

Якшо хтось нехоче ждати то звертайтеся закіну!!!!!!!

закідуй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на torrents.ru раздачу сабжа запретили

а на torrents.net.ua уже раздают. налетайте:

DVDRip

DVD9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єсть така штука :

AVI Information

Filename: rembo.2008.avi

Filesize: 1477337088 Bytes (1408,90 MB)

Streams (i.e. Video, Audio): 2

Video Stream

Compression: xvid - XVID MPEG-4

Avg. Bitrate: 1801,02 kbit/s

Resolution: 640x304

Color Depth: 12 bits

Running Time: 5232,60 s (1h 27m 12s)

Framerate: 25,0000 fps

Microseconds Per Frame: 40000 ms

Frames: 130815

Keyframes: 2432 (Every 53)

Audio Stream

Wave Type: 8192 - AC3 Audio

Avg. Bitrate: 447,97 kbit/s

Sample Rate: 48000 Hz

Bit Depth: 0 Bits

Channels: 5

Audio Delay: 0,00 s

Якщо хочете то просіть n_a_p шоб залив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавському рин. буде у подажі.. сйогодні... (тільки що дзвонили..казали вже є?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дома маю скачаний ДВД-РІП.

не взяв з собою бо вчора флешку на роботі лишив, інакше б залив.

чекатимете поки скачаю і заллю ще раз.. за кілька годин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...