Перейти до змісту

Вкрали велосипед Comanche


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні замітила, що пропав мій улюблений велосипед Comanche Niagara FS Lady. Розмір рами "15". У мене був 3 роки, всі документи на нього є, купляла новим у нас на Велозоні.

В п'ятницю 18.09.2015 він ще був точно, викрадення трапилось по вул. Карпенка-Карого 9.

Зберігала його між поверхами в "сушці" в будинку, двері на замку, щоправда замок не з самих надійних, але за весь час все було добре.

Давайте не будемо про те, що не там зберігала, поможіть краще ті хто можливо бачив його по місту (бо таких в Луцьку ніби не багато),чи бачив раптом оголошення про його продаж.

Стан у нього був чудовий, мав лише пару незначних царапин.

Із прикмет для пізнання можу додати лише що під сидінням тримала замок до нього, на рулю вже почалися стиратися слова Comanche, була наліпленена захисна "штука" від цепу (чорна, на фото видно).

В остальному все як з магазину, всі катафоти і захисти на місцях!

Якщо ж замітили, похання терміново передзвонити за номером: 096 914 55 49!

Вітається будь-яка інформація!

Номера рами G 111107815

Фото мої

post-16736-0-17430300-1442940669_thumb.j

post-16736-0-45841000-1442940649_thumb.j

post-16736-0-19670800-1442942068_thumb.j

post-16736-0-45095600-1442942099_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, скільки вже за ті сушки писали!!!

Ціле літо він провалявся там, як наживка був.

Я не велосипедист, але реально жалко ваших коней. Тим більше коли читаєш "спи...дили з сушки, вкрали з сушки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, скільки вже за ті сушки писали!!!

Ціле літо він провалявся там, як наживка був.

Я не велосипедист, але реально жалко ваших коней. Тим більше коли читаєш "спи...дили з сушки, вкрали з сушки".

ТС написала ж що не треба їй мораль читати про сушки... немає що сказати по темі - пройди мимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />ТС написала ж що не треба їй мораль читати про сушки... немає що сказати по темі - пройди мимо<br />
<br /></p>

І кожного разу після крадіжки пишеться "НЕ ТРЕБА МОРАЛІ МЕНІ ЧИТАТИ"!!! Та, чорт побери, а де ж ви зберігаєте вели?? Може хоть з десяти да хоть одному дійде, коли капати на мозги про ті сушки. Вже користь. Буде. Може.

По темі. Дня 2-3 назад він ще був. І ще одне. Вхідні двері в під'їзд недарма були зломані до цього. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />ТС написала ж що не треба їй мораль читати про сушки... немає що сказати по темі - пройди мимо<br />
<br /></p>

І кожного разу після крадіжки пишеться "НЕ ТРЕБА МОРАЛІ МЕНІ ЧИТАТИ"!!! Та, чорт побери, а де ж ви зберігаєте вели?? Може хоть з десяти да хоть одному дійде, коли капати на мозги про ті сушки. Вже користь. Буде. Може.

По темі. Дня 2-3 назад він ще був. І ще одне. Вхідні двері в під'їзд недарма були зломані до цього. Імхо.

Ви мій сусід?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />ТС написала ж що не треба їй мораль читати про сушки... немає що сказати по темі - пройди мимо<br />
<br /></p>

І кожного разу після крадіжки пишеться "НЕ ТРЕБА МОРАЛІ МЕНІ ЧИТАТИ"!!! Та, чорт побери, а де ж ви зберігаєте вели?? Може хоть з десяти да хоть одному дійде, коли капати на мозги про ті сушки. Вже користь. Буде. Може.

По темі. Дня 2-3 назад він ще був. І ще одне. Вхідні двері в під'їзд недарма були зломані до цього. Імхо.

Ви мій сусід?))

Прошу пардона за офтоп, спалився Бодя)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />ТС написала ж що не треба їй мораль читати про сушки... немає що сказати по темі - пройди мимо<br />
<br /></p>

І кожного разу після крадіжки пишеться "НЕ ТРЕБА МОРАЛІ МЕНІ ЧИТАТИ"!!! Та, чорт побери, а де ж ви зберігаєте вели?? Може хоть з десяти да хоть одному дійде, коли капати на мозги про ті сушки. Вже користь. Буде. Може.

По темі. Дня 2-3 назад він ще був. І ще одне. Вхідні двері в під'їзд недарма були зломані до цього. Імхо.

Ви мій сусід?))

Прошу пардона за офтоп, спалився Бодя)))))

Тому, що вхідні двері в підїзд у нас вже тижні 2 не працюють, а я про це не писала) І на зборах сьогодні будинку сказали що і не зроблять, соррі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо після того як злодій побачить фото власниці і не поверне вел, то він імпотент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо після того як злодій побачить фото власниці і не поверне вел, то він імпотент.

або підарас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо після того як злодій побачить фото власниці і не поверне вел, то він імпотент.

майже те саме що

якщо після того як хто-небудь побачить фото власниці і не подарує їй вел, то він імпотент
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У знакомого постоянно лазили в подъезде по сушкам, тырили разное по мелочам, а если ничего было взять то насцут. Сделали ему сингалку. И как то раз она сработала, выбегает – а там малолетка в замке отверткой ковыряется. Ну дальше по Вашему воображению …

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />а если ничего было взять то насцут.<br />
<br /></p>

А в нас і забрали он вела, і насцяли ще й. Прям метр від місця злочину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />а если ничего было взять то насцут.<br />
<br /></p>

А в нас і забрали он вела, і насцяли ще й. Прям метр від місця злочину.

Новий "рух " серед вело-крадіїв- сцикуни)))))))))))))))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо після того як злодій побачить фото власниці і не поверне вел, то він імпотент.

майже те саме що

якщо після того як хто-небудь побачить фото власниці і не подарує їй вел, то він імпотент

А я б подарував би. Якби мені ті вели доставались на халяву так, як тому злодюзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, флуд розвели))). запамятали?? Дивимся по сторонам в місті. Може десь вспливе. Я про вєліка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Ви мій сусід?)) <br />
<br /></p>

І передай свому другому "велосипеду", що якщо він буде залишати свого, кажись тоже команча))), порив'язаного біля труби, то можна буде чекати схожої теми. Чи то не до тебе в гості він приїжджає???

не розумію про що Ви, явно не до мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну буває. Шо поробиш. Іди на відділ міліції біля 5 школи напиши заяву

та піду завтра, сьогодні вже пізно замітила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б подарував би. Якби мені ті вели доставались на халяву так, як тому злодюзі.

яка халява? то його робота)) скільки нервів, скільки сивих волосин, поки він ото свою "роботу" робить.. а потім ще й сумління душить.. ворогові не побажаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б подарував би. Якби мені ті вели доставались на халяву так, як тому злодюзі.

яка халява? то його робота)) скільки нервів, скільки сивих волосин, поки він ото свою "роботу" робить.. а потім ще й сумління душить.. ворогові не побажаю)

то не робота, а злодіяння. Звичайно зла людина робить зло іншим але разом з тим і наносить шкоду своєму організму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б подарував би. Якби мені ті вели доставались на халяву так, як тому злодюзі.

яка халява? то його робота)) скільки нервів, скільки сивих волосин, поки він ото свою "роботу" робить.. а потім ще й сумління душить.. ворогові не побажаю)

то не робота, а злодіяння. Звичайно зла людина робить зло іншим але разом з тим і наносить шкоду своєму організму.

Особливо коли його ловлять від нього потерпівші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />не розумію про що Ви,<br />
<br /></p>

Значить, на протязі літа, декілька разів зустрічав між першим і другим поверхами стояв пристібнутий до пластикової водостічної труби вел, кажись команч. Міг стояти не одну годину, а то й ніч. От так прочитаю схожу тему на борді, і думаю про власника ... Не напишу як, погано думаю. Навіть фоткав пару раз того вела, хотів закинути фото "як НЕ правильно" зберігати велосипеди. Але ж бач, народ і так бунтує мол хулє ти повчаєш тут, ми і так знаємо що робити зі своїми конячками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то не робота, а злодіяння. Звичайно зла людина робить зло іншим але разом з тим і наносить шкоду своєму організму.

то жарт) на кол крадіїв велосипедів звичайно ж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...