Перейти до змісту

Луцький клуб акваріумістів


keepo

Рекомендовані повідомлення

Навіяно цим повідомленням

Цікаво взнати думку народу на рахунок Луцького клубу акваріумістів. Треба він внас в місті, що має робити і в якому режимі працювати.

Я бачу це діло приблизно так:

1. Постійно тримати людину в клубі нема резону. Отже робота клубу буде чисто організаційна (зібрались, поділили обов"язки, поділились інформацією і розбіглись).

2. Якщо вже робити клуб, то треба приміщення. В нашому місті зараз зняти його нереально. Як варіант можемо комусь запропонувати бартер: ми ставимо людині на фірмі/кафе/... акваріум, доглядаємо за ним, обслуговуємо, а за це нам дозволяють збиратись 1-2-3 рази в місяць біля акваріума, або де дозволять. Я навіть готовий на перших порах надати більшу частину обладнання для цього діла, якщо людині загальна вартість буде завелика.

Поки так, думайте, вирішуйте. Якщо буде потреба - дамо ділу хід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стєсняюсь спрасіть... А яка мета створення цього клубу? Ну для чого його створювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стєсняюсь спрасіть... А яка мета створення цього клубу? Ну для чого його створювати?

Ну как, посидеть пиво попить... гкм, всмысле делиться опытом и все такое :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну как, посидеть пиво попить... гкм

Для этого не обязательно создавать клуб. Если кто-то хочет поговорить с единомышлениками на аквариумные или околоаквариумные темы за рюмкой чая, достаточно просто организовать встречу (выяснить количество человек, заказать столик и т.п.). Вообщем как всегда нужен человек который захочет/располагает временем заниматься организацией.

всмысле делиться опытом и все такое :D

Для этого мне кажеться форум более подходящее место. Можна покидаться умными ссылками или самому быстренько заглянуть в шпаргалку для того чтобы вставить умное слово в дисскусии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто обмінятись інфою справді краще на форумі, та і на пиво зібратись не проблема. це все робиться і без клубу. Клуб більше треба для встановлення зв"язків, проведення виставок, майстер-класів, вибивання знижок ітд. От для такого, я думаю, варто організовувати щось типу клубу. Якщо ж це нікому нетреба, то і організовувати нічого не будемо. Прекрасно обійдемось форумом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто обмінятись інфою справді краще на форумі, та і на пиво зібратись не проблема. це все робиться і без клубу. Клуб більше треба для встановлення зв"язків, проведення виставок, майстер-класів, вибивання знижок ітд. От для такого, я думаю, варто організовувати щось типу клубу. Якщо ж це нікому нетреба, то і організовувати нічого не будемо. Прекрасно обійдемось форумом.

Все намного проще... Набиваем стрелу, где и на сколько... Желательно поближе к центру чтоб доехать все могли без проблем.. Выбираем голосованием бар, кафе ... ( с горячительными или без...) Встречаемся и все... Это уже было... Если будет нужда в клубе ( а она, поверьте есть, всегда в словесном общении узнаешь больше ..) нетрудно договорится об аренде на 2 -3 часа, в определеный день недели и в определеное время.... Вспомнит может кто как встречались на "Туче" возле старого рынка на остановке... В 11 в воскресенье... и сходняк был ого какой, правда больше по железу... Была попытка в "Дипломате" тоже на 11- 12 по воскресеньям... Место не подходит.. Шумно,накурено, проходной двор...

А за клуб или что то вроде того - я двумя руками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя пропозиція -- зробити сайт; не знімати приміщення, воно не потрібно зараз. А в інтернеті це буде центр акваріумістів Луцька і може Волині, бо такого в нас ще нема, а форумів хватає: хтось тут сидить, хтось на світ-лані, на інших... Да, спочатку людей буде небагато, думаю близько 5 чол, але навіщо завойовувати всю Україну, то ж не треба відвідуваність у 100 тис людей, не для реклами його робити, а для власної тусовки. Весь матеріал, який викладено тут, можна з успіхом викладати на власному сайті: і фотогалереї, і форуми, і якісь поради ну і т.д.

Думаю на дизайн, наповнення і обкатку піде десь місяць, а тоді можна "випускати в плавання". І це безкоштовно! А вже потім, як буде потреба, можна думати і про приміщення, але це довгострокова перспектива. А зараз пропоную почати з маленького, РОЗВИВАТИСЬ, не топтатись постійно на місці, на форумах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя пропозиція -- зробити сайт; не знімати приміщення, воно не потрібно зараз. А в інтернеті це буде центр акваріумістів Луцька і може Волині, бо такого в нас ще нема, а форумів хватає: хтось тут сидить, хтось на світ-лані, на інших... Да, спочатку людей буде небагато, думаю близько 5 чол, але навіщо завойовувати всю Україну, то ж не треба відвідуваність у 100 тис людей, не для реклами його робити, а для власної тусовки. Весь матеріал, який викладено тут, можна з успіхом викладати на власному сайті: і фотогалереї, і форуми, і якісь поради ну і т.д.

Думаю на дизайн, наповнення і обкатку піде десь місяць, а тоді можна "випускати в плавання". І це безкоштовно! А вже потім, як буде потреба, можна думати і про приміщення, але це довгострокова перспектива. А зараз пропоную почати з маленького, РОЗВИВАТИСЬ, не топтатись постійно на місці, на форумах!

Что то около 2% аквариумистов имеют компы, а с хорошим инетом вообще тяжко, у многих модемы еще стоят...

Поэтому и выкладываю на своем сайте все пресованое, подрезаное, без звука...

Сколько сайтов есть аквариумных... Пожалуйста общайтесь... В Луцке наш ? Ну еще один будет на Украине...

Ни холодно ни жарко... Мне кажится что уж лучше по форумам...топтатся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить виходить що ні. Тоді відкладаємо це на певний час... Маю надію що колись щось таке подібне з"явиться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді, з часом може і зробимо при потребі.

Зараз краще триматись форуму - всетаки народу багато проходить, хтось та з акваріумом попаде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...