Перейти до змісту

Велоорієнтування, 11 жовтня, с.Струмівка - с.Гаразджа


Fr1end

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...

У зв'язку з напруженим календарем змагань, вело орієнтування буде проведено раніше - 11 жовтня

Попередня реєстрація доступна тут: http://orienteering-volyn.herokuapp.com/races/1/competitors/new

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу зацікавленості учасників в проведенні змагань. 5 зареєстрованих за тиждень до старту :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, коротко про дистанції:

Коротка дистанція в заданому напрямку.

  • Ч-21 - 10.7 км, 13 КП : 49 - 45 - 43 - 35 - 34 - 33 - 31 - 32 - 36 - 39 - 41 - 47 - 50
  • Ч-16, Ж-21 - 9 км, 11 КП : 49 - 46 - 40 - 38 - 33 - 32 - 37 - 42 - 44 - 48 - 50
  • Ж-16 - 6.6 км, 8 КП : 45 - 43 - 35 - 36 - 37 - 42 - 48 - 50

Старт роздільний з інтервалом 2 хвилини.

Карта кольорова, струменевого друку, формат А4, герметизована, масштаб 1:15000, переріз 2.5 м

Карта буде видаватись за хвилину до старту.

Контрольний час - 2 години.

Легенди, порядок проходження і номери КП будуть вдруковані в карти.

Легенди:

  • С - Розгалуження доріг
  • 31 - Галявина, зх край
  • 32 - Розгалуження доріг
  • 33 - Розгалуження доріг
  • 34 - Галявина, пд-сх край
  • 35 - Перетин доріг
  • 36 - Поворот дороги
  • 37 - Розгалуження доріг
  • 38 - Перетин доріг
  • 39 - Розгалуження доріг
  • 40 - Перетин доріг
  • 41 - Поворот дороги
  • 42 - Розгалуження доріг
  • 43 - Галявина, сх.частина
  • 44 - Кінець стежки
  • 45 - Розгалуження доріг
  • 46 - Розгалуження доріг
  • 47 - Розгалуження доріг
  • 48 - Зх. розгалуження доріг
  • 49 - Розгалуження доріг
  • 50 - Сх. розгалуження доріг

При реєстрації будуть видаватись номери, які учасники зобов'язані прикріпити на велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програма змагань:

11.10.2015 р., неділя, ур. Гаразджа-ур.Струмівка.

  • 11:00-11:30 – робота мандатної комісії.
  • 11:30-11:45 – церемонія відкриття змагань.
  • 12:00-15:00 – особисті змагання у заданому напрямку на велосипедах.
  • 15:30 – церемонія нагородження, закриття змагань.

Змагання проводяться згідно з діючими правилами зі спортивного орієнтування.

Місце старту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасники без попередньої реєстрації швидше всього будуть наносити дистанцію на карту самостійно за хвилину до старту. Так що реєструйтесь, хто ще не встиг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за можливість цікаво поганяти лісом. З нетерпінням чекаю наступних змагань!

п.с.: Ну і афтепаті в Ровері на висоті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перкрасно, як завжди, і як завжди - мало. Хочеться більше - змагань, учасників, кп, лісових кілометрів і незабутніх вражень. Дякую, Вася. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я їхав перший раз й мені було цікаво проїхати самому, без допомоги та "підсікань" за МС/КМС :smile3: перші три КП знайшов легко, а потім з'явилося відчуття "потоку", та по лісу вже просто літав отримуючи неймовірне задоволення! gps компас в лісі чомусь працював з великою похибкою, то через деякий час я його взагалі вимкнув, а орієнтувався на знайомі місця, приблизно так – "о, цей пеньок я знаю. а де це він на мапі? а де КП? ой-йо…" :dont: але осе доїхав, навіть не примушуючи оргів чекати (дякую Васі, що запустив мене першого). залишилась купа позитивних вражень, та чекатиму на наступні змагання… дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я приймав участь в орінтуванні вперше і мені сподобалось. До цього часу ніколи подібним не займався і з картами дружу на рівні кольорових бумажок, тому першу годину я не вкурював, що там роблю і без умовних позначень я не зрозумів, що означають квадратікі та рисочки. Першу точку знайшов відразу, а кругом 2-ї напевно півгодини їздив. Далі довго шукав 6-ту (також кругами їздив, але проблиск сонця між деревами засвітив оранчевий праповець). Їхавши до 7 точки знайшов 8-му :sq_ye: ¯\_(ツ)_/¯. Розвернувшись назад знайшов 7 і поїхав шукати 9-ту. Далі уже передзвонили і сказали, що все закінчилось, але по дорозі заїхав на пункт 10, але там уже не було прапорця (((. Чесно кажучи якби не компас на телефоні та ГПС (який навіть в лісі працював прекрасно) то другу точку я б не знайшов бо зазвичай все моє "орієнтування" на місцевості це айфон в кармані і з паперовими картами я не дуже дружу. Організаторам дякую за змагання.

Чекаю наступних змагань і надіюсь не буду таким дном, як цього разу :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...