Перейти до змісту

ХТО ЯК ЗАРЯДЖАЄ АКУМУЛЯТОРИ АА ААА


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

ЦІКАВИТЬ МАРКА ЗАРЯДОК І ЯК ДОВГО

можливо в когось лежить без діла куплю ... на ааа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ImaxB6 + BC700

Перший - всеїдний комбайн для NiCd-Mh\Li-ion-poly-Fe\Pb акумів, служить для регенарації чи зарядки екзотичних екземплярів

ВС700 - ідеальний варіант для обслуговування АА і ААА, максимального току в 0,7А - вистачає з головою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все гуд але капець дорого .

як на ваше думку

Varta чи UFO

чи є ще щось з дешевшого варіанту ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене валяється без діла UFO KN-880A. можу тобі подарувати. але самого блока живлення на 12в в комплекті нажаль немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Varta чи UFO

варта звичайно краща, але й дорожча

власне я користуюсь стареньким Ansmann Powerline 4 traveller, нарікань не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша зарядка Ansman Basic 2,лежить без діла,кому треба можемо домовитись,потім був Technoline BC 250 користувався до сьогоднішнього дня,перехожу на Technoline BC 700 або La Crosse 1000.Як на мою думку самий оптимальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ЯК ДОВГО...

Ну як сказати, скільки виставиш зарядний струм стільки і буде заряджати, я свої енелупи раніше заряджав струмом в 1С(співвідношення зарядного струму до ємности, наприклад, при ємності в 1000 мА/год струм 1000 мА) то десь за півтори години заряджались, ще на рідній прошивці, але з часом аймакс перестав визначати закінчення заряду і я знизив зарядний струм до 0.5С, відповідно і час заряду виріс в двоє, потім знов та ж пісня, зараз на альтернативній прошивці присутня відсічка по ємності + визначення закінчення заряду, але хочеться поберегти акуми, тому струм у профілі ставлю 0.25С, виходить заряд енелупів на 1800 мА/год тримає десь близько 4 год +/- пів години і заряджаю їх поштучно, тобто пара - 8-9 год..

Проте аймакс, як тут було підмічено, це універсальний комбайн, можна заряджати від акумуляторів формату AAA до автомобільних свинцево-кислотних, а з альтернативною прошивкою функціонал виростає в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nitecore i2 для літієвих і нікель-магнієвих. Свинцево-кислотні- або регульованим б/ж або саморобним тиристорним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене валяється без діла UFO KN-880A. можу тобі подарувати. але самого блока живлення на 12в в комплекті нажаль немає

А подарите мне ! У меня блок питания на 12 В есть !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Imax b6 + альтернативна прошивка cheali-charger.

PS ним заряджаю все.

не ти один комбайнер =)

я теж заражаю все ним, таж прошивка,

як на мене проще один раз купити дорожче шоб потім не гратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас був уфо, то та бяка щось нічого не заряджала

зараз от теж думаємо на чому зупинитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...