Перейти до змісту

Компанія "Благо"


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Телефонний дзвінок.

Трубка (без зупинки): Доброго дня. Вас вітає компанія "Благо". В нас для Вас є дуже цікава пропозиція. Ми можемо надати Вам (якийсь ??? - забула, здається, безвідсотковий - хоча не впевнена, може і беззаставний) кредит. Ми можемо оформити цей кретит прямо зараз за заявкою по телефону, або Ви можете підійти в наше відділення. Я б Вам радила оформити заявку просто по телефону. Для цього...

Я (перебивши її): В мене два питання. Перше: де Ви взяли мій телефон? І друге: З чого Ви взяли, що мені потрібен кредит?

Т: Я не можу Вам сказати звідки в нас цей номер, це конфіденційна інформація...

Я: До побачення.

т.0503417902

Комусь ще так цікаво пропозиціонували? Що це за новий(?) прикол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вже чула рекламу по радіо. Перший кредит без відсотків - "по-сусідськи".

Мені подобається, що ПЕРШИЙ, тобто вони впевнені, що аби почати - наступні обов'язково будуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший кредит без відсотків - "по-сусідськи".

ні, синку, це найоб фантастика.

цікаво було б договір глянути на цей перший кредит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наступні обов'язково будуть)))

ну да, що б погасити попередній...

Можливо в вас оголошеня стоїть на сландо.

в 21 столітті живемо, номер телефону і дані власника - зовсім не важко взнати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 21 столітті живемо, номер телефону і дані власника - зовсім не важко взнати....

Вона ніяк до мене не звернулась.

Я ж не кажу, що важко взяти номер. Мене цікавило ДЕ вона його взяла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що після того як стане відома відповідь на це питання?

Задовільниться моя цікавість. КРАПКА)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіантів маса. Один з них: з БД якогось супермаркету, аптеки тощо. Коли людина заповнює якусь анкетку що б отримати певну карточку як правило її просять вказати певні дані. Серед них і контактний номер телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіантів маса. Один з них: з БД якогось супермаркету, аптеки тощо. Коли людина заповнює якусь анкетку що б отримати певну карточку як правило її просять вказати певні дані. Серед них і контактний номер телефону.

Америку мені відкрили)))))))))))))

Мене цікавить в якій з цих анкет я писала, що мені потрібен кредит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В жодній. Є БД припустімо луцьких телефонів. От людина і обдзвонює її крок за кроком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную всім форумом дзвонити на той номер і запитувати , чи точно кредит беззаставний :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я закладала в них сережки в серпні. Про акцію - все правда, там нуль. Але тільки перший раз. Потім трошки вищі відсотки, але вони про це повідомляють, не приховують цього. Мені, в принципі, тільки раз і треба було. Дуже терміново потрібні були кошти - то вони, можна сказати, дуже виручили. Привітні дівчата, гарне обслуговування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви ж всі знаєте, що є таке поняття, як сліпий обзвін, а є холодні дзвінки.

Є навіть куча калл центрів які пропонують такі послуги.

Також в Україні, як і у всьому світі продаються і купляються бази абонентів, потенційних клієнтів і т д.

такі бази можуть формуватись в різних місцях, від державних установ до вкрадених в банках , компаніях зв'язку тощо.

те що до Вас Oksana04, не звернулись за ім'ям вказує що це сліпий дзвінок, а база в них просто фільтрована по регіону. Можливу утєчка від оператора.

Але це все припущення, можливо дійсно засвітили свій номер у відкритих "істочниках"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...