Перейти до змісту

Куплю манетки и гидравлический комплект тормозов...


nikblack

Рекомендовані повідомлення

Есть вилсет за 1000))

не пойму смысла покупки велосипеда из-за рамы))

romanc, да вел и не покупался из за рамы, продавец воспользовался тем что я не опетен, да и я хорош, мог бы кого-то взять з собой... Кстати, номер что ты мне дал - написан с ошибкой. Скинь фото вилсета, и правельный номер тел.

а что втулка нужна на 36 спиц?

Да
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romanc, да вел и не покупался из за рамы, продавец воспользовался тем что я не опетен, да и я хорош, мог бы кого-то взять з собой... Кстати, номер что ты мне дал - написан с ошибкой. Скинь фото вилсета, и правельный номер тел.

я тепер іншого не розумію. купив, бо був не досвічений. а після покупки зразу на другий день став досвіченим? і пішов міняти все підряд

може варто було на велі покататись з півроку, а тоді вже думати чи є потреба модернізовувати, і що саме модернізовувати? бо досвід за два дні не набувається, і я сумніваюсь, що в даному випадку модернізація не гроші на вітер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тепер іншого не розумію. купив, бо був не досвічений. а після покупки зразу на другий день став досвіченим? і пішов міняти все підряд може варто було на велі покататись з півроку, а тоді вже думати чи є потреба модернізовувати, і що саме модернізовувати? бо досвід за два дні не набувається, і я сумніваюсь, що в даному випадку модернізація не гроші на вітер

Кто тебе сказал что на второй день я стал опытным!? Я и сейчас не профи, но я сам занимаюсь ремонтом (заменой деталей) на велосипеде, много читаю, интересуюсь в людей с опытом, на ошибках учатся в конце та концов, и почему это деньги на ветер??? С каждой замененной деталью я все больше понимаю что "игра стоит свеч" самому то как приятно, и только одно это чувство стоит потраченных денег, этого не передать!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він, думаю, мав на увазі, що рама у цього веосипеда теж має бути поапгреджена, тобто замінена на ту, що варта вкладань. Але й ти правий, то твоє діло. Якщо це тобі приносить задоволення. Я, наприклад, дуже це розумію. Дійде черга і до рами колись, це факт, якщо сам процес подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, рама там алюмінієва, хоч і простенька. "Рама варта вкладань" - на мою думку люба рама, навіть ашанівська, варта вкладань, адекватних їй по рівню комплектуючих. Але на мою думку якщо комплектуючі навішуються вищого рівня ніж рама, то це говорить про задумку власника зрештою замінити і саму раму. Хоча з гібридом це складніше ніж з 26" чи 29".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...