Перейти до змісту

Батарея у планшеті


Рекомендовані повідомлення

Э планшет Супра м722г. І э ось такий прикол. Після повної зарядки планшета до 100% достатно перезавантажити і зарядки показуэ 15-30 %. Після наступного пепещавантаження % можуть як збальшуватися так і зменшуватися. Щоб планшет добре тримав заряд, його потрібно 2-3 рази перезавантажити, а потім зарядити. Що це може бути ? Можливо контролер ?

Як боротися з цим, програмно чи заміною ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене була така ж проблема з планшетом fly. я його розібрав, відпаяв контроллер батареї (3х контактний), знайшов схожий в іншому планшеті, і переставив його звідтамти. і все стало нормально. щодо вашого, рекомендую спочатку підставити іншу батарею з контроллером, якщо є можливість.

ось так він виглядає якщо що, але камера погана, вибачте за якість

post-29441-0-08087000-1441456765_thumb.j

post-29441-0-43756200-1441456768_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене була така ж проблема з планшетом fly. я його розібрав, відпаяв контроллер батареї (3х контактний), знайшов схожий в іншому планшеті, і переставив його звідтамти. і все стало нормально. щодо вашого, рекомендую спочатку підставити іншу батарею з контроллером, якщо є можливість.

Нажаль такої можливості немаэ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене була така ж проблема з планшетом fly. я його розібрав, відпаяв контроллер батареї (3х контактний), знайшов схожий в іншому планшеті, і переставив його звідтамти. і все стало нормально. щодо вашого, рекомендую спочатку підставити іншу батарею з контроллером, якщо є можливість.

Нажаль такої можливості немаэ.

тоді пошукати, в кого є неробочий планшет і він готовий надати його для перестановки батареї спробувати так сказати :)

і не обов'язково такої ж моделі, а глянути, аби батарея була така ж по вольтажу та по кількості контактів, бо є 2, 3 та 4х контактні, ємність думаю для перевірки просто не важлива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АндрійВс, є планшети, особливо дешевий нонейм, в яких контроллер розпаяний на материнці, а від акума банально кілька дротиків і все, там такий фокус не прокатить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АндрійВс, є планшети, особливо дешевий нонейм, в яких контроллер розпаяний на материнці, а від акума банально кілька дротиків і все, там такий фокус не прокатить...

ні, ну це зрозуміло, тому я й писав вище, що тра дивитись на кількість виводів, та ще можна глянути наявніть мікросхем з 6-8 ножками на самому контроллері ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буваэ таке, що планшет в інтенсивному використанні може проробити 5 годин, а коли зробити 2 -3 рази перезавантаження працюэ у 3 рази більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить багато бачу спеціалістів тут =)

Контроллер він і в африці контроллер, нічого розумнішо не придумали?

Там всього 2 ключа один на заряд другий на розряд (якщо память не підводить) цю функцію виконує "восьминожка" 8205 - зборка тих двох мікросхем а друга - та що зветься контроллером dw01 всього навсього захист літія від перезаряду і перерозряду 6 нога мікруха, спочатку програмно розберись із прошивкою а потім лізь до акб,

І да запаяти то ше треба вміти

post-6664-0-19334100-1441542267_thumb.jp

post-6664-0-74230700-1441542302_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От і прийшов триндєц....... Сьогодні після робочого дня планшет розрядився. Прийшовши додому я поставив його на зарядку, а він не реагує ні на кнопку увімкнення ні на кабель ЮЗБ, взагалі труп...... Хто допоможе, планшет потрібно для роботи, а тут така біда :( Яка приблизно буде вартість ремонта ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і прийшов триндєц....... Сьогодні після робочого дня планшет розрядився. Прийшовши додому я поставив його на зарядку, а він не реагує ні на кнопку увімкнення ні на кабель ЮЗБ, взагалі труп...... Хто допоможе, планшет потрібно для роботи, а тут така біда :( Яка приблизно буде вартість ремонта ?

Маю таку саму біду... Хтось ремонтує???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Включився :) Зажимав кнопку увімкнення і він поблимав екраном разів з 20 а потім засвітився заряд батареї. Чудеса...... Але якщо один раз таке було то буде і другий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...