Перейти до змісту

Монолітний полікарбонат, де купити?


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Розбилось скло в гідробоксі. Знайти таке ж, не реально (за розумні гроші). Нічого кращого не придумав, як поставити полікарбонат. Але зустрічав "сотовий" а треба монолітний. Може хтось бачив де таким займаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в новій лінії, якщо я вірно зрозумів що ви шукаєте. Він в листах. Я собі шукав, то лист 4*500*1000 - був 389,00 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, Не знаю чи акрилом це називають. По ссилко, монолітний є. Правда це далеко.

kayot, Ну є сотовий, тіпа з порожнинами. А є такий як оргскло, монолітний. З цього і назва. Який Ви брали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

050 610сімдесят79 Андрій (давно займається полікарбонатом)

Буду дзвонити. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть що видзвонили

Зателефонував, сказали що є. Але так як кусок потрібно 1550мм на 290мм, то можливо щось підійде з їхніх обрізків. Мають подивитись на складі та передзвонити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож. Знайшовся шматок полікарбонату, трохи більший, як потрібно. Обрізав болгаркою до потрібного розміру та поставив. Проблема вирішена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli,

Ціна 33$ м2. Мені потрібно було 290х1555. Але такий шматочок з листа 3х6м, ніхто не буде різати. Тому дивляться в обрізках. А обрізок може бути більшим від потрібного, тому замість 0,44 м2, я купив майже 1м2. (2,05х0,48). Тобто 700 грн.

ПС, монолітний-дорожчий. Ще є сотовий, він дешевший, але думаю що дірку закриє теж чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...