Перейти до змісту

Pay Pal як повернути гроші?


Рекомендовані повідомлення

Оплатила товар, який знайшла на Ebay через Pay Pal.

Ні товару, ні грошей, продавець спочатку відписував, а тепер і взагалі зник.

Фірма італійська, сума грошей немаленька.

Можливо хтось знає що можна зробити в такій ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплатила товар, який знайшла на Ebay через Pay Pal.

Ні товару, ні грошей, продавець спочатку відписував, а тепер і взагалі зник.

Фірма італійська, сума грошей немаленька.

Можливо хтось знає що можна зробити в такій ситуації?

якщо ще не минуло 45 днів після замовлення, треба відкрити диспут на Пейпелі.

Високий шанс повернути гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диспут відкривала, але через мою необізнаність він автоматично закрився, і тепер його здається вже не можна відкрити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хри, якщо Ви закрили диспут, а він закривається лише коли проблема вичерпана, то шанси дуже мізерні щось повернути.

У схожій ситуації, погрожував продавцю Інтерполом, казав, що буду звертатись у правоохоронні органи і т.п., продавець повівся, і кошти були повернуті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

писати на сапорт еБай

переписна з продавцем була через внутрішню пошту еБай?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

писати на сапорт еБай

переписна з продавцем була через внутрішню пошту еБай?

Так, переписка була через ебай, але сама покупка відбулася не через ебей, він просто скинув дані для оплати і я оплатила.... Думаєте ебай в такому випадку може повпливати? Він на ебаї ідеальний продавець :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

писати на сапорт еБай

переписна з продавцем була через внутрішню пошту еБай?

він просто скинув дані для оплати і я оплатила....

упс,

це помилка :(

тоді тільки інтерполом лякати:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключайте можливість поштових затримок - був випадок, у мене, запізнення було на 1 місяць, але все прийшло!

Вже декілька років купую на ebay - всі угоди проводились 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключайте можливість поштових затримок - був випадок, у мене, запізнення було на 1 місяць, але все прийшло! Вже декілька років купую на ebay - всі угоди проводились 100%

В мене колись з Китая була затримка 3 місяці))) Кошти повернутили, але потім і посилка прийшла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключайте можливість поштових затримок - був випадок, у мене, запізнення було на 1 місяць, але все прийшло!

Вже декілька років купую на ebay - всі угоди проводились 100%

Я також купую постійно і давно, і завжди все було добре. А тут велика покупка і така лажа :(

Вже третій місяць пройшов та і продавець не заперечує, що він не відіслав товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключайте можливість поштових затримок - був випадок, у мене, запізнення було на 1 місяць, але все прийшло!

Вже декілька років купую на ebay - всі угоди проводились 100%

Я також купую постійно і давно, і завжди все було добре. А тут велика покупка і така лажа :(

Вже третій місяць пройшов та і продавець не заперечує, що він не відіслав товар.

при прямій оплаті він хоч знижку зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Home > Resolution Center

To start the resolution process, please tell us what your problem is:

I bought an item. I haven't received it yet.

Select the item you need help with

і вперед...

upd

якщо дійсно 3 місяці минуло з моменту оплати, можна запивати холодною водою свої гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключайте можливість поштових затримок - був випадок, у мене, запізнення було на 1 місяць, але все прийшло!

Вже декілька років купую на ebay - всі угоди проводились 100%

Я також купую постійно і давно, і завжди все було добре. А тут велика покупка і така лажа :(

Вже третій місяць пройшов та і продавець не заперечує, що він не відіслав товар.

при прямій оплаті він хоч знижку зробив?

Та ні, я й не просила знижки, дуже потрібен був той товар в найшвидші терміни, ще й заплатила за доставку на пошту 40 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, я й не просила знижки, дуже потрібен був той товар в найшвидші терміни, ще й заплатила за доставку на пошту 40 євро.

при продажу на еБай він бере 15% собі - відповідно пряма оплата - економія на відсотках

зазвичай роблять знижку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Home > Resolution Center

To start the resolution process, please tell us what your problem is:

I bought an item. I haven't received it yet.

Select the item you need help with

і вперед...

upd

якщо дійсно 3 місяці минуло з моменту оплати, можна запивати холодною водою свої гроші...

Я вже це робила, вони відкрили диспут і там є якийсь термін коли він автоматично закривається, якщо ти не відписуєш їм чи вирішена проблема, і я пропустила цей термін, він закрився.... тепер його не дається наново відкрити, бо він ніби вже був відкритий. Але це я робила ще як тільки 1,5 місяця пройшло.

Та ні, я й не просила знижки, дуже потрібен був той товар в найшвидші терміни, ще й заплатила за доставку на пошту 40 євро.

при продажу на еБай він бере 15% собі - відповідно пряма оплата - економія на відсотках

зазвичай роблять знижку

дякую, я такого і не знала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Paypal навіть без ібея, при прямих переводах на пошту, має програму захисту покупців, якщо оплата йде - за товар чи послуги, приблизно як на скріншоті.

Але раз диступ закритий, а повторно не відкриється і 45 днів прополетіли, шанси нульові...

FILLING-INFO-FOR-SEND-MONEY.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Paypal навіть без ібея, при прямих переводах на пошту, має програму захисту покупців, якщо оплата йде - за товар чи послуги, приблизно як на скріншоті.

Але раз диступ закритий, а повторно не відкриється і 45 днів прополетіли, шанси нульові...

FILLING-INFO-FOR-SEND-MONEY.jpg

Зрозуміла, дякую, я так і думала. Але спробую ще написати в служби підтримки... а раптом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ebay писав і викладував скріншоти переписки з продавцем,два місяці футболку з Англії вибивав.Дивіться на суми проданих лотів у репутації,якщо маленькі а ви на "тищі" замовили може "зпригнув".Шлях посилки теж може відслідковуватись.PayPal вам не поможе тільки Ebay,пишіть надоїдайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...