Перейти до змісту

Микола Романюк віддячив учасникам толоки з прибирання центрального парку пивом з броварні свого сина


Basil

Рекомендовані повідомлення

На продовження п"ятничної пивної тему:

Мер Луцька пригощав пивом у парку

Микола Романюк віддячив учасникам толоки з прибирання центрального парку пивом з броварні свого сина.

Вручення грамот і висловлення подяки підприємствам, які взяли участь у прибиранні зеленої зони, відбулося 20 серпня при вході в Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки

Разом з Миколою Романюком прибув радник відділу екології міської ради Борис Сорока.

Спочатку міський голова подякував за виконану роботу і за те, що керівники приватних та державних установ не стояли осторонь, а відрядили своїх працівників для благородної справи.

Борис Сорока також подякував всім за прибирання: «Батько косить і всі косять, але в батька пива просять. Тому пийте пиво!»

На зустрічі людей, які взяли участь у прибиранні, пригощали прохолодним пивом та закусками до нього.

До слова, броварня «Карабас Барабас» належить належить сину міського голови Володимиру Романюку та його бізнес-компаньйонам – Андрію Козюрі та Сергію Булі.

Нагадаємо, на початку серпня влаштували генеральне прибирання парку

11_park%20025.jpg

9_park%20023.jpg

13_park%20030.jpg

До речі Старопрамен пляшковий в Сільпо зараз 5.99 грн.

post-145-0-26676900-1440163650_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивний, міг же просто вжопу послати і всі б щасливі розбіглися, ніхто б не натякав на корупцію і апчє...

P.S.: не подумайте що підтримую :) але кумарить опис кожного кроку з натяками... без наслідків для злодія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романюк пропагує не здоровий образ життя, цікаво, а якби у сина був сигаретний бізнес, роздавали б сигарети?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мер міста - це представник всіх жителів Луцька, а представник має подавати приклад всім іншим, тому він не має права такого робити, навіть якщо народ і від горілки б теж радів - це моя думка.

Тому можна було б домовитись з якоюсь фірмою, заводом, спонсором який би поставив би щось інше на стіл крім алкоголю.

Мерія має стільки важелів, що ніхто б не відмовився б проставитись на такому дійстві, навіть для своєї реклами.

PS: я теж пиво вживаю, і можу щось 40 градусне, але, але.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-м… Как говорит наш дорогой шеф, за чужой счёт пьют даже трезвенники… и язвенники.

А насправді ніхто насильно пиво не заливає, хто не хотів пити той міг похрумати снеки. AnimaNoir правду кажеш, людям не догодиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мер міста - це представник всіх жителів Луцька, а представник має подавати приклад всім іншим, тому він не має права такого робити, навіть якщо народ і від горілки б теж радів - це моя думка.

Тому можна було б домовитись з якоюсь фірмою, заводом, спонсором який би поставив би щось інше на стіл крім алкоголю.

Мерія має стільки важелів, що ніхто б не відмовився б проставитись на такому дійстві, навіть для своєї реклами.

PS: я теж пиво вживаю, і можу щось 40 градусне, але, але.

Мер міста це звичайна людина. За вашою логікою він має продати всі свої авто, їздити на велисипеді, бути веганом, будувати церкви ітд бо це мер міста. Ми ж не в утопії живем, ну поставив пиво, прорекламував, ніхто не заставляв людей пити. Там горішки ще були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мер міста це звичайна людина. За вашою логікою він має продати всі свої авто, їздити на велисипеді, бути веганом, будувати церкви ітд бо це мер міста. Ми ж не в утопії живем, ну поставив пиво, прорекламував, ніхто не заставляв людей пити. Там горішки ще були.

Мер міста не людина, а посада, яку займає певний час певна людина. Мер міста має бути прикладом для жителів цього міста. Мер міста - публічна особа, помилки якої будуть обговорюватись жителями цього міста. Як на мене, ні "ставити", ні тим більше щось рекламувати (навіть якщо його син займався велосипепедами або чимось, що пов'язане зі спортом) права не має.

Як людина - може і пригостити і розрекламувати.

Так ким таки був в той день Романюк? Мером чи людиною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...