Перейти до змісту

Чемп по КС 1.6 в Берізці....


IMitator

Рекомендовані повідомлення

Поскільки поки що немає в Луцьку іншого клуба з можливістю проведення чемпа на 2-х ігрових полях, то я пропоную провести в Берізці.... (не так все було погано 26-го як здається). Пропоную проводити чемп по круговій системі та до 16 вінів, раундтайм 1.45.... Я думаю шо якщо, поставити 2 виділених сервака то лагів по сеті не буде... головне щоб настроювалось це та тестувалось... за тиждень до чемпа а не в день його проведення... давайте кажіть що там якщо 30-го квітня і по новій системі та правилах ВЦГ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти системи.

Правила лише ВЦГ.

Берізка це класно але треба краща матеріальна база бо там мережа трішки не витримує.

Числа 14-21ше травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идею с чемпом 30-го числа поддерживаю, какраз после праздников. :( А проблему с лагами на накеторых компах можна будет устранить, просто надо это делать не в последний день.

ЗЫ Можна сделать голосовалку насчёт проведения чемпа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компи тестили за два дня до чемпа але все було гуд.

А от на чемпі через деякий час нагрузки мережа не витримала і почала глючить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поскільки поки що немає в Луцьку іншого клуба з можливістю проведення чемпа на 2-х ігрових полях, то я пропоную провести в Берізці.... (не так все було погано 26-го як здається). Пропоную проводити чемп по круговій системі та до 16 вінів, раундтайм 1.45.... Я думаю шо якщо, поставити 2 виділених сервака то лагів по сеті не буде... головне щоб настроювалось це та тестувалось... за тиждень до чемпа а не в день його проведення... давайте кажіть що там якщо 30-го квітня і по новій системі та правилах ВЦГ...

Полностью паддиржал, круговая система рулез, 16 винов рулез, раундтайм ваще супер :( кароче зачьот, +1 и все такое, чемпу быть ;)

Проти системи.

Сіля а чьо ти вирішив шо твоє слово прям як незнаю даже шо :() тобі вєчно все не нравиться, вєчно ти вєласіпєд свій пробуєш замутити, то на чємп поставить продіджі якє ніхто не грає, то йому тепер кругова система не подобається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це обговорення значить я висказав своє імхо.

Щось не подобається всі карти в рукі роби як знаєш і вмієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це обговорення значить я висказав своє імхо.

Щось не подобається всі карти в рукі роби як знаєш і вмієш.

Сіля не протирічь сам собі, я так само як і ти висловлюю свою думку, а ти кажеш "я висказав своє імхо" а якшо тобі не нравиться то роби чємп сам :) тількі кому ти гірше хочеш зробити от сижу і думаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікому я гірше не хочу.

А нащот "карти в рукі" так я по тобі поняв що тобі не подобається "вєласіпєд" і його конструктор :)

ЗІ Москва не зразу строїлась і нада пробувать різні речі а не тупо копіювати як десь побачив (якщо це дійсно річ ми до цього дійдем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Москва не зразу строїлась і нада пробувать різні речі а не тупо копіювати як десь побачив (якщо це дійсно річ ми до цього дійдем)

Сіля ми приїжжаєм на чємп в Червонограді, а там кругова система і 16 раундів, і в інших містах куди ми маємо змогу поїхати зараз чємпи проводяться так, я просто хочю шоб якшо вже робити чемп то робити його нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 раундів! 16 вінів.

Попередні чемпи були кородші щоб швидше відіграти чемп (цілий день за монами тяжкувато). Далі в планах правила лише ВЦГ і ніяких відхилень окромя добл ілюмінейшен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін прям війна світів... про шо ви тут говорите.... народ щоб більше не було таких приколів то кажу вам понятніше про що я создав обговорення... перше питання це клуб Берізка, друге чи 30-го нормально чемп провести, 3-чи правила ВЦГ чи свої правила які придумують організатори... як бувший кажу шо 80% чемпіонатів по всій Україні проводяться по правилах ВЦГ при наймні, так вони афішують про турнір... а відбіркові ВЦГ в Україні з 2002 року проводяться по круговій системі... ніхто ніколи ніяких карт на чемпах не викреслював... це видумали (месные) клуби... давайте ше рандом тімні чемпи в Луцьку проводити тоже тема чи мясо.... тоже прикольна тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извените, но Вы сильно углубились в правила, главное чтобы чемп 30-го состоялся, остальное формальности, так что надо начинать думать что-то по этому поводу, осталось чуть больше двух недель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извените, но Вы сильно углубились в правила, главное чтобы чемп 30-го состоялся, остальное формальности, так что надо начинать думать что-то по этому поводу, осталось чуть больше двух недель...

ап

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, чемп будет, 30-го числа, в кк. Берізка, всех любителей КСа приглашаем на этот празник киберспорта :D он состоитса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок чемпа вже точно... залишається тільки одне команди які хочуть прийти залиште заявочку для підтвердження на форумі, або мені в АСЮ 870746

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...