Перейти до змісту

Соя та продукти з сої в Луцьку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Цікавлять різні продукти з сої там власне сама соя. Особливо цікавлять заморожені зелені стручки сої. В там-тамі не знайшов. По інтернету - тільки опт, фасовану не знайшов. Де можна подібне придбати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо цікавлять заморожені зелені стручки сої

Ого, я і не чув про таке. Я тоді приєднуюсь до запитання

А сою і продукти з сої я вже 2 роки замовляю з http://vegetus.com.ua/

Доставка - 2 дні, опт не обов'язковий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо цікавлять заморожені зелені стручки сої

Ого, я і не чув про таке. Я тоді приєднуюсь до запитання

А сою і продукти з сої я вже 2 роки замовляю з http://vegetus.com.ua/

Доставка - 2 дні, опт не обов'язковий

Дуже добре під гарнір іде. Жарити на воді (фактично підігріти треба) і з приправами/соусом їсти. Дуже смачно та корисно. Нещодавно пригостили, дуже сподобалось, але у нашому селі такого щось взагалі не видно. За сайт дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять різні продукти з сої там власне сама соя. Особливо цікавлять заморожені зелені стручки сої. В там-тамі не знайшов. По інтернету - тільки опт, фасовану не знайшов. Де можна подібне придбати?

Раніше в "Нашому Краї" на Шевченка була ціла поличка соєвих продуктів, типу "Гуляш з сої", "Фарш з сої" і т.п.

Зараз не знаю. Потрібно питати в супермаркетах, має бути.

Так соя вроді ГМО!

Може бути і ГМО і ні, хоча швидше ГМО, бо її зараз по всьому світу до холєри. Але ті ж США тим в основному не переймаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже добре під гарнір іде. Жарити на воді (фактично підігріти треба) і з приправами/соусом їсти. Дуже смачно та корисно. Нещодавно пригостили, дуже сподобалось, але у нашому селі такого щось взагалі не видно. За сайт дуже дякую.

Я вірю, вірю :)

Не можна такі речі в кінці робочого дня читати :)

Вже перед очима той гарнір стоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так соя вроді ГМО!

це майже те саме мясо, тобто амінокислоти що в мясі та сої однакові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є сир соєвий в Сільпо

рідкісне лайно, гума зі смаком автомобільного мастила... :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це майже те саме мясо, тобто амінокислоти що в мясі та сої однакові

Ну, на смак соєві продукти і м'ясо - це різні речі все таки

рідкісне лайно, гума зі смаком автомобільного мастила...

Навіть не надійтесь відчути смак м'яса чи сиру.

Спробуйте тофу в якійсь японській/китайській страві, смак буде зовсім іншим

А "Сільпошне" тофу я не пробував, може там дійсно шлак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже смачно та корисно.

Дивно, що корисно. Взагалі-то "химические вещества в сое могут увеличивать риск рака молочной железы у женщин, повреждения головного мозга у мужчин и женщин, а также вызывать аномалии у новорождённых." Сою пхають зараз в ковбасні вироби і фарш, підкрашують, додають підсилювач смаку, щоб здавалось, що це м'ясо. Це дешевий замінник м'яса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо цікавлять заморожені зелені стручки сої

Ого, я і не чув про таке. Я тоді приєднуюсь до запитання

А сою і продукти з сої я вже 2 роки замовляю з http://vegetus.com.ua/

Доставка - 2 дні, опт не обов'язковий

на ринку біля Лучеська магазинчик є

крайній правий ряд, приблизно по середині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже смачно та корисно.

Дивно, що корисно. Взагалі-то "химические вещества в сое могут увеличивать риск рака молочной железы у женщин, повреждения головного мозга у мужчин и женщин, а также вызывать аномалии у новорождённых." Сою пхають зараз в ковбасні вироби і фарш, підкрашують, додають підсилювач смаку, щоб здавалось, що це м'ясо. Це дешевий замінник м'яса.

wu9s2qo1awI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Американская компания Монсанто уже в 1982 году вывела на рынок генномодифицированные хлопок и сою. Также им принадлежит авторство гербицида Раундап, убивающего всю растительность, кроме ГМО-модифицированной. В 1996 году, когда на рынки были выброшены ГМО-продукты Монссанто, конкурирующие с ней корпорации, спасая свои доходы, начали широкомасштабную компанию по ограничению оборота продуктов, содержащих ГМО. Первым в гонениях на ГМО отметился британский ученый Арпад Пуштаи, который кормил крыс ГМО-картошечкой. Правда позже эксперты разнесли в пух и прах все выкладки ученого.

Источник: http://zdravotvet.ru/rasshifrovka-gmo-vred-ili-polza-dlya-cheloveka-spisok-geneticheski-modificirovannyx-produktov/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...