Перейти до змісту

КУПЛЮ РЕЙСМУС


seblo

Рекомендовані повідомлення

Куплю промисловий стаціонарний рейсмус з шириною вала 350-400мм можливо і більший..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам такий треба:

http://m.hotline.ua/tools-rejsmusovye-stanki/jet-jwp-16-os-220-v/?tab=offers

1012348.jpg

Надійний, якісний, перевірений роками. Сам маю такий, юзаю кілька місяців, перелопатив 18м³ вільхи та сосни до заточки ножів, точність на висоті.

П.С. брав бо знайомий має такий же, юзає вже 7й рік, польот нормальний.

П.П.С. Невздумайте брати б/у типу красний металіст чи щось бляшане на 220, пожалієте потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду .Дивився Ваш пост по рейсмусу,що Ви колись шукали.У мене є Джетовський настільний пахає як папа карло ,та шкода мені його,а такий як Ви радите ,трішки вартує,за такі кошти можна і б/у з шириною вала 60см.в гарній якості . Отже я шукаю дещо дешевше ,і бувше у використанні,можливо і саморобне,але якісне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повірте, саморобного якісного небуває, якщо ви хочете ідеальну точність, нормальну подачу, відсутність люфтів, проблем, зазорів то дешевше придбати цей варіант.

Поясню, батько придбав красний металіст, важить під тонну, ширина 30 чи 35см, жере 7кВт+1,5кВт подача, порахуйте 10годинний робочий день, ви близько 100грн економите за 10 год.роботи. Якщо ж робити власноруч то в токарів звичайно можна замовити вал, леза, роліки, вал на подачу/прийом і решту дрібниць, але це займе кілька місяців, які можна пропрацювати на норм.рейсмусі та заробити грошей, це один нюанс, другий то те, що токарі не за дякую працюють, а третє, саме головне, немає 100% гарантії тому, що результат вас задовільнить, не прийдеться перероблювати чи розпродавати деталі.

як хочете є рейсмус метабо 260ка та красний металіст вродь 30 чи 35ка, батько казав що продати хоче, можу запитати.

П.С. Новий і в кредит можна, а б/в то в олх реальніше знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53049cddc76c4-metabo_hc-260c-2.2wnb.jpg

Ось такий варіант можете за 9к взяти без торга.

http://in-green.com....hc-260-c-22-wnb

Красний металіст за 24к продасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...