Перейти до змісту

Покатушка 10 лютого


vanus

Рекомендовані повідомлення

Ніфігово катнулись. Я, Рома, Юра і Андрій виїхали з Луцька десь опів на дванадцяту. все було ОК. Добре погудівши вирішили що їдем додому лісом. Виїхали десь 14:00. Я думав здохну. Раз навіть злетів нечайно вбік. Довго ми педаляли і от натрапили на ХАТИ. Пішли шукати язика :-). Знайшли діда що радісно нас повідомив типу Велкам ту зе ЛИЩЕ. Це був прікол. Вот ми і раді пошурували далі. Зупинившись десь біля виїзду з Лище (в мене метка швидкості злетіла) ми оглянулись і побалили що нас наздоганяє друга група яка теж так само зчудила. ПОРЖАЛИ разом. Сфоткались біля знака і це був просто КАЙФ.

post-25-1202653815.jpg

32 км :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В трьох соснах патірялісь :)

Жоте товарісчі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми пожгли на Білосток було 6 велосипедистів.Доїхавши до білостока,я поспішаючи до Луцька вирішив продовжувати свій маршрут без зупинок(потім я про це пошкодував)мені запропонували їхати на Торчин.Доїхавши до Торчина я відчув невелику втому в ногах ще й вітер в лице не давав їхати пальці на ногах перестав відчувати(з чого зробив висновок що потрібно бахіли).Весь иаршрут получився протяжністю 77.71км.максимальна зафіксована шв. 51.0км/год.Короче покатуха була славною :) думаю в слідуючу неділю повторити. :D;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я приехал домой и с удивлением отметил, что проехал 50 км. Это на косогор, а вернулись через лес и Лища.

Прикольно то, что одна лужа в лесу(лед), відержав Андрея, а потом меня не выдержала Рому и то даже переднее колесо. Роме надо что-то облехчать. Наверное велосипед:-)!!!

А вообще класно покатались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за хороший відпочинок. Думаю що й надалі буду з вами у компанії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...