Перейти до змісту

Підкажіть де можна замовити весільний коровай


businka

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть де можна замовити весільний коровай?, Основні вимоги має бути смачним і гарно оздобленим, прийнятна ціна також вітається. Можливо в когось є контакти людей які печуть короваї на дому, або ж інші - поділіться, буду дуже вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ківерці, Волиньагропродукт. Контакти гугляться по назві підприємства. Смачні (не раз їв), є з чого вибрати, знаю і бачив що печуться в хороших сан. умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була така ситуація треба було молодому хлопцю коровай но не на весілля. Обзвонили скрізь ніхто за текрміновий братись не хотів. Допомогла жіночка з 40 вого за базарчиком будинок. Коровай вийшов не дивлячись на спешку добрий, не буду розхвалювати. Звати жіночку Валентина Єфремівна тел. Був кілька років назад такий о992293о2два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто відгукнувся, скажіть а соціальна сфера прикрашає мастікою, чи білковим кремом?

А ще сьогодні ввечері сусідка порадила сходити на пр-кт Волі де був колишній бар Нірвана, казала що там бачила вивіску. Можливо хтось користувався їхніми послугами, поділіться враженнями. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

луцьккондитер,навпроти троянди(трохи далі до кільця,біля нашого краю),там можна і вживу побачити,на смак не пробував але гарні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

луцьккондитер,навпроти троянди(трохи далі до кільця,біля нашого краю),там можна і вживу побачити,на смак не пробував але гарні...

Ми в Їхньому торті знайшли ГОЛКУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...