Перейти до змісту

Допоможіть підібрати кулер до 8800GT


Рекомендовані повідомлення

Купив собі відеокарту 8800GT 512Mb Club 3D. Казалося б класна відеокарта по потужності і все добре, но вслідстві моїх тестів (тестив 8800GT 4шт.). Замітив шо в них стокова система охолодження поганенька B) . На низьких оборотах кулєра, відеокарта сильно гріється ( даже в режимі простою), на високіх починає неприємно деринчати.

Так я вирішив собі її оставити, хотілося б поставити на неї якесь ефективніше охолодження , щоб вона жила довго і щасливо і щоб не грілася ;)

Хто шо може порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водяне - зібрати допоможе Шкодер (вибачте що не англ)

або ж купи залмана кулер для відеокарти цінова категорія ВІД 30 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Dennis

Маю таку ж відеоплату і такі ж трабли з охолодженням :) , після Crysis мені аж шкода стає ту відашку ;) (70 градусів в добре провітрюваному корпусі то) :)

Знайомий (той, через якого замовляв відеоплату) казав що за 25 у.о. є універсальна система охолодження від Zalman, що повинна стати на дану плату, можливо якщо пошукати то щось і можна буде знайти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот і думаю Zalman'а взяти , але не знаю якого.

... тоєсть примєрно вже знаю якого , але ще не знаю де :D

Z-Machine GV1000 , VF1000 LED

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай тут. В мене стоїть 7900, при навантаженні гріється до 80-90 градусів на штатніку. Буду брати Arctic Cooling Accelero S2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Не хотів створювати нову тему, томі підніму цю. З настанням гарної теплої погоди проблема охолодження відео стала дуже актуальною. Прийшовши сьогодні з роботи брат сказав що комп перегружався вже разів зо 5 :D Причину довго шукати не довелось. Моя улюблена 8800GT в режимі простою вже була нагріта до 100 градусів, а після ігор вже було 120 + і до перезаватнаження компа. Розширення екрану 1680*1050, до того було 1024*768 (апгрейднув монітор :D ) і вона так не грілась :D .

Перше питання до Dennis: як в тебе ситуація з охолодженням і чи вирішило ситуацію заміна системи охолодження відео.

Друге питання до всіх: порекомендуйте альтернативну систему охолодження до цього гарячого монстра :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в першу чергу раджу почистити все від пилу. Його під кожухом 8800GT може бути досить багато. А взагалі стокова система охолодження на 8800GT досить непогана -- тиха турбіна, теплові трубки, алюмінієвий основний радіатор і мідний на GPU під спільним корпусом, причому гаряче повітря видувається назовні. При не екстримальному розгоні проблем бути не повинно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше питання до Dennis: як в тебе ситуація з охолодженням і чи вирішило ситуацію заміна системи охолодження відео.

Пробему з 8800GT я вирішив... правда не заміною кулєра відеокарти, а модернізацією системи оходження корпуса

понизивши цим температуру відеокарти дето на 10градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...